ГоловнаАстрологіяСприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Кожен день тижня має свою енергетику. Астрологи стверджують, що у кожного знаку Зодіаку є свої сприятливі дні тижня. В такі дні вони стають більш бадьорими, активними і можуть швидко вирішувати проблеми. Сприятливі дні тижня для кожного сузір’я визначаються на основі співвідношення планет-покровителів

Сприятливі дні тижня для Овна

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для представників знаку Овна щасливими днями тижня вважаються вівторок і неділя. Астрологи вважають, що саме в ці два їм дні найкраще вирішувати важливі питання і проводити ділові зустрічі.

Вівторок і неділя – чудові дні для Овна і в особистому житті. Якщо існують конфлікти з другою половинкою, то в ці дні їх легше владнати. Самотні Овни мають більше успіху на приємне знайомство саме у вівторок і у неділю.

Несприятливі дні тижня для Овна: п’ятниця і субота. Тому не варто планувати важливі справи у ці дні.

Сприятливі дні тижня для Тільця

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для Тільця сприятливі дні – понеділок і п’ятниця. Астрологи розділяють ці успішні дні в залежності від напрямку діяльності. Понеділок більш сприятливий для роботи. П’ятниця – успішний день для романтичних стосунків і кохання.

Несприятливий день тижня для Тільця: четвер. Астрологи рекомендують Тільцям в цей день не приймати ніяких серйозних рішень.

Сприятливі дні тижня для Близнюків

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Близнюки мають аж три сприятливі дні тижня – середа, четвер і неділя. Серед них астрологи виділяють неділю. Саме в цей день зорі і планети найбільш сприятливі для Близнюків. У цей вихідний вони зможуть досягти того, що їм не вдавалося в інші дні тижня.

Несприятливий день тижня для Близнюків: понеділок. Перенесіть важливі справи на свої сприятливі дні тижня.

Сприятливі дні тижня для Рака

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Раки можуть почуватися вільно і швидко вирішувати питання у понеділок і четвер. У ці дні Ракам щастить, їм легше знаходити спільну мову з людьми, і всі рішення будуть вірними.

Несприятливі дні тижня для Рака: вівторок і субота. Ці дні небезпечні для представників цього знаку. Ракам рекомендується бути дуже обережними у своїх висловлюваннях і вчинках.

Сприятливі дні тижня для Лева

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для Лева щасливий день тижня – неділя. В цей день у представників знаку Лева чудовий настрій, вони відчувають піднесення у професійній сфері і в особистому житті. Всі справи їм легко вдаються, а всі неприємності оминають їх.

Несприятливий день тижня для Лева: субота. Щоб уникнути неприємностей у суботу, Левам варто проводити вдома і у колі з близькими людьми.

Сприятливі дні тижня для Діви

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Щасливий день для Діви – середа. Цей водорозділ тижня – слушний час для людей, народжених під сузір’ям Діви, щоб втілювати у життя свої справи. Також, середа сприятливий день займатися хатніми справами, робити покупки і вирішувати ділові питання.

Несприятливі дні тижня для Діви: четвер і п’ятниця. У ці дні представникам цього знаку складно приймати правильні рішення і реалізовувати свої ідеї.

Сприятливі дні тижня для Терезів

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для Терезів, згідно гороскопу, сприятливі дні тижня – п’ятниця і субота. Дані дні створені для того, щоб Терези могли врегулювати всі проблеми, вирішити важливі питання, побудувати плани на майбутнє. Крім того, в п’ятницю і суботу Терезам простіше добиватися свого від оточуючих людей.

Несприятливі дні тижня для Терезів: вівторок і неділя. Саме в ці два дні для Терезів найбільш ймовірні невдачі. Тому варто перенести вирішення всіх важливих питань в інші дні.

Сприятливі дні тижня для Скорпіонів

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Люди народженні під знаком Скорпіона мають вдалий день – вівторок. Ці люди знаходяться на підйомі всіх своїх сил. Астрологи вважають, що вівторок сприятливий для Скорпіона у всіх відношеннях. У вівторок всі проблеми ні по чому, і життя стає прекрасніше.

Несприятливі дні тижня для Скорпіона: понеділок і п’ятниця. В ці дні Скорпіон повинен проявляти обережність. Астрологи не рекомендують призначати важливі зустрічі і не приймати серйозних рішень.

Сприятливі дні тижня для Стрільця

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для Стрільця сприятливим днем вважається четвер. Вважається, що цього дня для Стрільця вдалими будуть будь-які поїздки, подорожі й інші активні дії.

Несприятливий день тижня для Стрільця: середа. В цей день не варто розпочинати нові справи і стартувати з новими проектами.

Сприятливі дні тижня для Козерога

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Щасливі дні для Козерога – вівторок і субота. Саме в ці дні розкривається творчий потенціал представників даного знаку. Козеріг у ці дні все краще розуміють, все для них прояснюється. Рішення і вчинки Козерога у вівторок і у суботу будуть зважені і розумні.

Несприятливі дні тижня для Козерога: понеділок і четвер. Астрологи рекомендують Козерогам ці дні провести в спокійній обстановці і ні в якому разі не приймати серйозних рішень.

Сприятливі дні тижня для Водолія

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для Водолія найбільш сприятливі дні тижня – середа і субота. Вони вдалі для справ у всіх сферах життя цього знаку.  Водоліям варто бути активними і не боятися приймати рішення у середу і суботу. Все, що вони розпочнуть у ці дні, буде успішним.

Несприятливий день тижня: неділя. Слідом за сприятливою суботою, для Водолія настає невдалий день – неділя. Людям цього знаку буде складно зосередитися в цей день, тому варто перенести всі справи. У вихідну неділю краще відпочивати.

Сприятливі дні тижня для Риб

Сприятливі дні тижня по знаку Зодіаку

Для людей, народжених під сузір’ям Риб, сприятливим днями вважаються понеділок, четвер і п’ятниця. Астрологи радять представникам Риб в ці дні займатися тим, що їм дійсно цікаво чи важливо на даний момент.

Невдалий день тижня для Риб: середа. В цей день енергія Риб спадає, творчого запалу немає, і все навколо здається складним і незрозумілим.

Кожен день тижня має свою енергетику

Астрологи рекомендують, що можна робити, а чого варто уникати у

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст