ГоловнаАстрологіяЩо розповість День Вашого народження – неділя

Що розповість День Вашого народження – неділя

В той день, в який Ви народилися, планета покровитель впливає як на сам день тижня, так і на Ваші риси характеру. Неділя має покровителя – Сонце.

Люди неділі

Люди, народжені у неділю, знаходяться під покровительством Сонця. Тому ці люди буквально випромінюють енергію і сили. Їм щастить завжди і скрізь. Однак при всьому цьому, людей неділі часто спіткають невдачі. Люди, народжені в день тижня неділю, отримали дуже багато від долі:  розум, талант, життєву силу, красу і доброту, тому часто вони ведуть безтурботне життя і почивають на лаврах, не прикладаючи зусиль.

Езотерики вважають, що зазвичай до 33 років люди неділі почуваються добре і щасливо завдяки даним долею можливостям, то потім – життя починає з них питати за високими ставками. Всесвіт хоче знати, як люди неділі скористалися його дарами: чому навчилися, чого досягли. Якщо люди, народжені в неділю, не скористалися щедрим авансом, то з часом їх можливості зменшуються, що призводить до незбувшихся надій і розбитих ілюзій, негараздів у сім’ї і в кар’єрі.

Люди неділі, які живуть під покровительством Сонця, повинні з раннього дитинства навчатися дисципліні, працьовитості і отримати хорошу освіту. В такому разі вони можуть досягти величезних успіхів. Інакше у зрілому віці вони стануть егоцентристами, які руйнують своє життя і життя близьких.

Порада людям неділі: перестати жаліти себе. Потрібно наполегливо навчатися і працювати, приходити на допомогу іншим людям, самовдосконалюватися і рости професійно. Тоді Ви будете щасливими і сталими особистостями, Сонце може подарувати Вам популярність і славу.

Якщо люди неділі зустрінуть розумного партнера, який народжений у четвер, з сильним характером, то такий союз буде надзвичайно гармонійним, дружнім і сильним, який подолає всі перешкоди на шляху до спільного щастя і успіху.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст