ГоловнаАстрологіяОвен, народжений 22 березня: характер і доля людей

Представник вогняної стихії знак зодіаку Овен, народжений 22 березня, наділений сильним характером. Гороскоп по даті народження розповідає, яка доля людей знаку зодіаку Овен, народжених цього дня, вказує, які важливі роки життя для цих Овнів та дає поради астрологів.

Який він Овен, народжений 22 березня

Люди цього дня здатні реалізовувати всі свої задуми, чудово керують великими колективами, вміють добиватися незалежності в будь-якому оточенні, легко уникають фінансових проблем. Вони часто віддають перевагу тілесним радощам, а не духовному розвитку. Овни, народжені 22 березня, чудово вміють завоювати довіру необхідних їм людей і викликають захват в оточуючих. Але саме через це, вони мають багато заздрісників і недоброзичливців.

Риси характеру Овнів, народжених 22 березня: розум, принциповість, вміння управляти сторонньою увагою і вміння уникати інтриг. Завдяки цим якостям, вони не тільки виявлять недостойну людину у своєму оточенні, але ще й переможуть її без підлих і неетичних вчинків.

Важливі роки життя: 15, 30, 45 і 75 років.

Таємниця дня народження – вміння шукати компроміси при вирішенні важливих завдань, талант залучати кошти й цінності, передбачення можливих варіантів розвитку заплутаних ситуацій. Особливості характеру цих людей, якими наділила їх доля – віра в себе і здатність добиватися поставлених цілей за будь-яку ціну, наперекір невдачам і поразкам. Завдяки цим рисам характеру, часто вони стають гарними бізнесменами, керівниками великих компаній і просто багатими людьми.

Знак зодіаку Овен

Загальні характеристики для Овна

  • Дата народження: 21 березня – 19 квітня
  • Стихія: Вогонь
  • Планета-покровитель: Марс
  • Сильні сторони характеру: мужній, рішучий, впевнений, захоплений, оптимістичний, чесний, пристрасний, лідер від природи.
  • Слабкі сторони характеру: нетерплячий, примхливий, завзятий, імпульсивний, агресивний.
  • Овен любить: зручний одяг, керівні ролі, фізичні випробування, індивідуальні види спорту.
  • Овен не любить: бездіяльність, затримки, робота, яка не потребує використання талантів.

Планета покровитель знаку зодіаку Овен – Марс. Ця планета допомагає воїнам, тактикам і стратегам, впливає на особисті якості народжених в цей період людей

Овен доля народжених 22 березня та особливості їх характеру

Овни цього дня, дуже вибагливі до оточуючих, вони з презирством ставляться до тих, хто не виконує своїх обіцянок, хто щось приховує, хто не вміє досягати своєї мети. Забудькуватість вони сприймають як брехню, балакучість – як спробу відвернути увагу від важливих речей, а дипломатичність називають підлістю і не щирістю, бажанням обманути. Таке сприйняття й оцінка мотивів оточуючих склалася тому, що представники Овна, народжені 22 березня, виносять судження про людей на основі свого характеру. Через неспівпадіння судження і реальності, Овен часто гнівається безпідставно.

Народжені 22 березня, завжди твердо стоять на ногах в духовному, емоційному і матеріальному плані.

Вони мають змогу присвятити себе улюбленій справі чи хобі. Такі люди завжди віддані своїм переконанням, ідеальному уявленню про себе і свій спосіб життя.
Змусити зрадити свої ідеали, ідеї та відступити від вирішення обраних завдань, таку людину може тільки катастрофа, яка зрівняна з апокаліпсисом. І ніщо не гарантує того, що такий відступ від основного життєвого напрямку не буде тимчасовим.
Здоров’я представника Овна, народженого 22 березня, може викликати заздрість. Тільки схильність до надмірного вживання їжі та алкоголю може їм зашкодити. Тому їм варто обмежувати себе у цих питаннях.

Поради астрологів для Овна, народженого 22 березня

Овен, народжений 22 березня, повинен

  • позбутися презирства і бажання принизити тих, у кого менше сил та енергії.
  • варто бути більш поблажливим до тих, хто не може досягти своєї мрії або стикнувся з невдачею. Тобто, потрібно бути більш милостивим і поблажливим до людей.
  • потрібно уникати мстивості, поспіху та бажанням боротися зі всім світом.

Ставши більш дипломатичною людиною, представники Овна, народжені цього дня, зможуть добитися значно більшого у своєму житті.

Гороскоп по даті народження знаку зодіаку Овен (за посиланням нижче)

21 березня

22 березня

23 березня

24 березня

25 березня

26 березня

27 березня

28 березня

29 березня

30 березня

31 березня

1 квітня

2 квітня

3 квітня

4 квітня

5 квітня

6 квітня

7 квітня

8 квітня

9 квітня

10 квітня

11 квітня

12 квітня

13 квітня

14 квітня

15 квітня

16 квітня

17 квітня

18 квітня

19 квітня

Ви не можете копіювати текст