21 березня: знак зодіаку Овен, гороскоп для Овна, народженого в цей день

Знак зодіаку Овен, народжений 21 березня, відкриває період цього вогняного знаку. Гороскоп для Овна, народженого 21 березня, відкриває цікаві факти і вказує на особливості характеру, його позитивні і негативні риси

Знак зодіаку 21 березня Овен, гороскоп відкриває цікаві факти

Люди, народжені 21 березня, знаходяться на стику знаків Овна та Риб. Це означає, що вони мають риси характеру як Овна, так Риби.

Назва зодіаку «Овен» походить від латинського назви Рама, грецькою знак зодіаку 21 березня називається «Крія», а французькою звучить як «Бельє».

Модальність: кардинальна. Ця якість народжених 21 березня передбачає одкровення та прийняття, а також дає відчуття їхньої позитивної природи.

Правлячий Дом гороскопу: Перший Дом. Це символізує нові починання, різні починання та життєві рішучі дії.

Планета управитель: Марс. Ця планета впливає на активність та безстрашність. Слід також згадати порядок, що Марс відповідає Аресу, богу війни у грецькій міфології.

Елемент (стихія): Вогонь. Це елемент із багатим значенням, який, як то кажуть, управляє захопленими людьми, що народилися під знаком зодіаку 21 березня. Вогонь, як стихія поєднується із трьома іншими стихіями, змушуючи речі кипіти, може нагрівати їх чи моделювати.

Щасливий день: вівторок. Цей продуктивний день для тих, хто народився під знаком Овна, управляється Марсом, тому він символізує емоції та динамізм.

Щасливі числа: 1, 7, 10, 11, 22.

Гасло: Я є, ​​я роблю!

21 березня знак зодіаку Овен, які його сильні і слабкі сторони, особливості характеру вказує гороскоп

Людей, народжених 21 березня, можна охарактеризувати як тих, хто швидко навчається, з вибуховим темпераментом і схильних до ризику людей, які прагнуть частих змін у своєму житті.

Овен, народжений в цей день, енергійний та готовий почати щось нове у будь-який момент. Цим людям подобається робити перерви у своєму активному житті для власного вдосконалення. Вони ненавидять, коли їх просять щось зробити, оскільки вони аж ніяк не є тим знаком зодіаку, який легко підкоряється тому, що кажуть інші незалежно від того, хто вони. Конкурентоспроможна робота або місця відпочинку – найкраще середовище для народжених під цим знаком.

Позитивні риси Овна, народженого 21 березня

  • це дуже логічні особи, які також винахідливі у тому, як вони справляються із повсякденними справами у своєму житті.;
  • вони амбітні і можуть бути задоволені лише тоді, коли досягають своїх цілей;
  • їм потрібні постійні зміни в їхньому житті, щоб вони відчували себе живими. А це, у свою чергу, робить їх дуже пристосованими до багатьох речей. Вони можуть докласти багато зусиль до багатьох речей одночасно, але їм також легко стає нудно.

Негативні риси Овна, народженого в цей день:

  • ці люди недипломатичні і часом марнославні;
  • вони вважають за краще, щоб усі робили так, як вони хочуть;
  • народжені в цей день прикидаються єдиними, хто має правильні рішення;
  • вони легко ображаються на будь-кого, хто навіть спробує сказати слово інакше;
  • Овни, народжені 21 березня, схильні до смутку і навіть депресії, тому що воліють щоразу накопичувати розчарування і ніколи ні з ким не обговорюють свої почуття.

Гороскоп по даті народження знаку зодіаку Овен (за посиланням)

21 березня

22 березня

23 березня

24 березня

25 березня

26 березня

27 березня

28 березня

29 березня

30 березня

31 березня

1 квітня

2 квітня

3 квітня

4 квітня

5 квітня

6 квітня

7 квітня

8 квітня

9 квітня

10 квітня

11 квітня

12 квітня

13 квітня

14 квітня

15 квітня

16 квітня

17 квітня

18 квітня

19 квітня

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст