ГоловнаАстрологія29 березня: гороскоп Овна, який народився в цей день

29 березня: гороскоп Овна, який народився в цей день

Гороскоп Овна, який народився в цей день – 29 березня, вказує на його особливості характеру. Також, розповідає про те, що може принести Овен своїм близьким, який підходить колір, яке щасливе число для цього Овна

Який характер в Овна, який народився в цей день – 29 березня

У людей цього дня народження велика самовпевненість межує з зухвалістю. Повністю зосереджений перед лицем небезпеки, Овен зберігає самовладання – завжди сповнений мужності. При цьому в ньому часто поєднуються гордість та свавілля.

Вони не люблять тих, хто вище їх за становищем, як морально, так і розумово. Щодо їхніх переконань та поглядів – вони можуть виявляти значну рішучість та впертість.

29 березня народжується Овен, який дуже вірний своїм друзям, готовий надавати їм послуги. Тим При цьому, люди цього дня народження, можуть бути дуже небезпечні як вороги, які атакують супротивника без вагань.

Найбільше Овен, який народився в цей день, цінує свободу та незалежність. Ці Овни бажають зустрічати життєві негаразди самостійно, відкидають будь-яку допомогу і не слухатимуть чужих порад.

У них гарний смак і здоровий глузд – їм подобається складати проекти та плани, але їх не цікавлять деталі та їх реалізація, тому що вони хочуть описати все широко і по суті.

29 березня: гороскоп Овна розповідає про ставлення до роботи і колективу

Вони постійно зайняті своїми справами – із задоволенням розповідають про свої справи, проявляючи значний егоїзм. Вони настільки гордовиті, що поважають лише себе.

Як партнери, цей Овен не завжди приємний, бо стиль його листів стислий, догматичний, нагадує військові накази. Гороскоп Овна, народженого в цей день, вважає, що їх велика впевненість у собі та сміливість дозволяють досягати хороших результатів більшу частину часу.

Все стає значно гірше, коли Овну доводиться служити комусь іншому. Такі люди стають зарозумілими і впертими, і дуже неспокійними, якщо їх у чомусь обмежують.

29 березня народжується Овен – чесний та щедрий у фінансових питаннях. Він практичний та швидко навчається у бізнесі.

Овен-жінка, день народження 29 березня

Жінка Овен, народжена в цей день, нетерпляча. Вона не любить довге шиття, детальну ручну роботу чи обробку.

Спочатку вона уважно дивиться на справу загалом, а потім формує проект і… чекає, доки хтось інший зробить роботу за неї. Свої найкращі здібності та таланти вона може занапастити ревнощами, а чоловіка – гнівом і поспішністю. Ці недоліки характеру часто змушують втрачати чудові життєві можливості.

29 березня: гороскоп Овна, який народився в цей день – риси характеру і щасливі числа

Астрологи назвали головні риси характеру, які виокремлюють Овна, який народився в цей день, від інших представників цього вогняного знаку зодіаку.

День народження особи – 29 березня.

  • характер: врівноважений, проникливий, розважливий, бешкетний, скупий, скромний;
  • професія: бухгалтер, льотчик, шпигун;
  • кольори: сірий, бірюзовий, смарагдовий;
  • камінь: гематит;
  • тварина: Тукан;
  • рослина: бостонський плющ;
  • щасливі числа: 7, 9, 18, 21, 29, 56
  • надпотужне щасливе число: 27

Гороскоп по даті народження знаку зодіаку Овен (за посиланням нижче)

21 березня

22 березня

23 березня

24 березня

25 березня

26 березня

27 березня

28 березня

30 березня

31 березня

1 квітня

2 квітня

3 квітня

4 квітня

5 квітня

6 квітня

7 квітня

8 квітня

9 квітня

10 квітня

11 квітня

12 квітня

13 квітня

14 квітня

15 квітня

16 квітня

17 квітня

18 квітня

19 квітня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст