ГоловнаАстрологіяЛюди, народжені в п’ятницю

Люди, народжені в п’ятницю

Кожен день тижня маю свою сили і своє слабкі сторони. Кожен день тижня має свою планету-покровителя. Люди, народжені в п’ятницю, живуть під покровительством Венери.

Люди п’ятниці

Венера наділяє людей, народжених в п’ятницю, великим даром – мистецтвом кохати і бути коханими. Вони немов народженні для задоволення і радості і щедро діляться цими емоціями зі своїми близькими. Нудьга, покірність і страждання не для них.

Люди п’ятниці завжди намагаються принести в життя оптимізм, вони чарівні і часто наділені яскравою зовнішністю.

Астрологи застерігають: не варто занадто довіряти словам людей, народжених у п’ятницю. Адже вони не надають їм особливого значення. Навіть, якщо п’ятничні люди залицяються, не обов’язково так і є насправді, бо для них це просто цікава гра, що приносить задоволення.

Люди п’ятниці люблять сім’ю, домівку, рідних. Вони вміють облаштувати житло так, щоб рідним і близьким було затишно і приємно знаходитися в дружній атмосфері.

Незважаючи на це, люди п’ятниці не можуть бути тільки у рамках сім’ї. Їх душа потребує нових горизонтів, нових відчуттів, які будуть їх наповнювати, а вони – ділитися з близькими.

Астрологи вважають, що люди п’ятниці здатні передавати частину свого везіння і удачі як рідним, так і бізнес-партнерам. Адже їм завжди везе на гроші. Це також вплив Венери, яка дарує не тільки любов, а ще й матеріальний статок.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст