ГоловнаАстрологіяЯкщо Ви народилися у понеділок

Якщо Ви народилися у понеділок

Кожен день тижня має свого покровителя. Понеділок знаходиться під впливом Місяця. Якщо Ви народилися у понеділок, то певні риси характеру, притаманні Вам, зумовлені впливом цього нічного світила.

Люди понеділка

Езотерики вважають, що люди понеділка мають душу, повну сумнівів і сум’яття, вони бентежні і ранимі. Якщо люди понеділка зможуть розібратися у собі, подолати душевні протиріччя і віднайти гармонію, то вони можуть досягти значних життєвих успіхів.

Люди понеділка емоційно відкриті люди, дуже товариські. При цьому вони дуже добре вміють приховувати свої справжні почуття і багату фантазію. Люди, народжені у понеділок, дуже легко вписуються у будь-яке соціальне середовище, легко адаптуються до змін у житті. Але вони не люблять долати перешкоди і боротися з труднощами. Вони воліють обійти всі складнощі або бути у ролі підзахисного, за спиною сильної особистості, яка все вирішить за них.

Саме сильних людей обирають у супутники життя люди понеділка. Проте не всі хочуть бути партнером, бо не бачать радості все життя тягти за собою людину, яка не хоче прикладати ніяких зусиль для подолання перепон. Тому, люди понеділка досить часто залишаються самотніми. Хоча люди понеділка чудові сім’янини: вони люблять затишок, гарні господарі і вірні своєму супутнику до самого кінця.

Сім’я для людей понеділка – це їх надзавдання, їх мета і бажання, сенс їхнього існування.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст