ГоловнаАстрологіяЯк залучити удачу в середу і отримати підтримку планети управителя дня Меркурія

Як залучити удачу в середу і отримати підтримку планети управителя дня Меркурія

Як залучити удачу в середу і отримати підтримку планети управителя дня Меркурія розповіли астрологи. Вони дали прості, але корисні поради, як слід вчиняти в цей день тижня, які вчинки позитивно вплинуть на життя, а як поводитися не слід. Меркурій – це посланник, і в міфі пов’язаний із силою слів як заклиначів.

Середа: планета управитель Меркурій

День тижня середа вважається самим «рухомим» днем, тому що знаходиться під покровительством швидкої планета Меркурій. У грецьких міфах Меркурій був Гермесом – крилатим богом-посланцем. А в римські часи його зображали як брехуна. Ця планета править знаками інтелекту Близнюки та Діви.

Меркурій вважається богом торгівлі і спілкування. Йому притаманне красномовство, вміння викликати довіру в людей, створювати зв’язки і налагоджувати комунікації. Меркурій ніколи подовгу не перебуває на одному місці, він завжди перебуває у пошуку чогось нового і незвіданого.

Планета Меркурій уособлює стихію Повітря. А ця стихія передбачає, що до всього треба ставитися з легкістю і невимушеністю. Тому астрологи радять організовувати робочий процес, щоб це приносило задоволення і виконувалося легко. Тоді середа принесе радість і удачу.

Середа – сприятливий день для азартних ігор, хоча від махінацій і обману ніхто не застрахований. Тому, незважаючи на прихильність дня, краще добре зважувати, перш ніж втрапляти в авантюрні проекти.

Окремо слід сказати, що хитрощі можуть стати в середу в нагоді. Наприклад, в тому випадку, коли ви вже випробували всі засоби для досягнення мети. Тільки треба пам’ятати, що в середу всі спритники починають діяти дуже винахідливо. Будьте пильними.

Як залучити удачу в середу, завдяки правильним діям

Щоб середа стала успішним днем тижня, слід діяти швидко і сміливо. Тільки стрімкі дії принесуть удачу в цей день. Якщо ви хочете в середу створити довірливу атмосферу у спілкуванні з людиною, слід діяти наступним чином:

  • розмовляти на будь-які цікаві теми, особливо, якщо вони цікаві вашому співрозмовнику;
  • ділитися новинами, плітками;
  • прихильність до вас у середу викличуть життєві історії.

У разі, якщо вам потрібно з кимось відновити знайомство, тоді найкращий день для цього – середа.

Нові знайомства потрібно заводити також легко і невимушено. Не варто довго представлятися. Кілька слів, які дадуть уявлені вашому візаві про вас, буде достатньо для першого контакту.

Завдяки характеру планети управителя середи Меркурія, його легкому (іноді легковажному) відношення до складнощів, багато проблем в цей день зникнуть або вирішаться самі по собі.

Чого слід уникати в середу, щоб Меркурій не відвернувся від вас

В середу дуже часто люди привідкривають свої слабкі місця. В результаті чого ваші проблеми, комплекси, стають очевидними для оточуючих людей. Майте це на увазі і намагайтеся не видати в середу своїх слабких місць.

Не варто в середу розповідати про свої проблеми, сумніви, тому що середа – це «легкий» день. І, якщо оточуючих закидати сумними розповідями, вас будуть сприймати як невдаху і нитика.

Меркурій своєю мінливістю торкає і оточуючих. Тому не варто вірити кожному слову, яке було сказано у середу. Наприклад, якщо вам в цей день тижня керівник пообіцяє підвищити платню, то особливо можете на це і не зважати. Тому що він міг сказати це не подумавши і вже забув про свою обіцянки. Разом з тим, Меркурій залишає шанс, що наприклад, заява про матеріальну допомогу, яку ви написали, в середу директор підпише без зайвих зволікань.

Отже – середа неймовірний день, коли все легко, і все можливо! Допомога Меркурія забезпечена всім, хто буде слідувати простим порадам астрологів.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст