ГоловнаАстрологіяДні сили в липні 2024 – це вдалі дні для важливих справи

Дні сили в липні 2024 – це вдалі дні для важливих справи

Середина літа дуже сприятливий період, адже в липні 2024 ми матимемо дні сили у великій кількості – 7 днів! Такі дні надзвичайно вдалі для вирішення ваших важливих справ. Поради астрологів будуть доречними, тому що вони підкажуть, на чому краще зосередитися в кожен такий день сили

Що таке дні сили?

Астрологи визначають так звані дні сили на кожен місяць, і липень 2024 не виключення. Більш того, центральний місяць літа буде дуже сприятливим, тому що ми матимемо багато днів сили – 7!

День сили – це найбільш сприятливий період, коли наші дії будуть найбільш ефективними завдяки розташуванню планет і зірок. А в яких сферах життя будуть вдалі дні, залежить від різних факторів.

Дні сили в липні 2024 досить особливі, тому що деякі з них матимуть тривалий ефект.  Тому варто скористатися можливостями, які надає нам Всесвіт, і таких шансів буде вдосталь в середині літа.

Дні сили в липні 2024

2 липня 2024 день сили, коли Меркурій переходить в знак зодіаку Лев

Хоча  цей день входить в сприятливі дні липня, проте є деякі моменти, про які ми вкажемо нижче.

Позитив цього дня полягає у тому, що Меркурій вийшов зі знаку Рака, де йому було не комфортно. Перебуваючи в знаку Лева, Меркурій стає більш конструктивним. Застереження на 2 липня – це те, що Нептун починає свій ретроградний рух. Це не надто небезпечно, проте може вплинути на наш настрій.

Загалом 2 липня гарний день, проте варто бути пильними.

3 липня 2024 опозиція Меркурія та Плутона входить в дні сили

Опозиція – це астрологічна подія – протистояння, коли планети розташовуються по різні сторони Землі. Ці дві планети, Меркурій і Плутон, проявляють свій позитивний вплив на людей.

Це вдалий день липня, коли слід очікувати приємні життєві моменти. Також завдяки цьому протистоянню, покращиться спілкування в різних сферах життя, як особистих відносинах і коханні, так і в діловій сфері. Ця опозиція Меркурія та Плутона значно підсилить позитивні риси одне одного людей, які тісно комунікують.

7 липня дзеркальний день 07.07.

Дзеркальна дата – практично завжди входить в дні сили, і в липні 2024 в тому числі. Нумерологи зазначають, що цей день дзеркальної дати 07.07. посилює шанси, щоб зрозуміти, чого ви прагнете в майбутньому та допоможе позбутися зайвого, що вас стримує на шляху до кращого життя.

Будьте готові до різних приємних несподіванок та проявляйте пильність до подій навколо вас – ця інформація може стати в пригоді надалі.

12 липня 2024 опозиція Венери та Плутона

Протистояння планети краси та грошей Венера та Плутона, планети великої трансформації та змін, не таке потужне, як відбувалося протистояння 3 липня Меркурія й Плутона, але 12 липня входить в дні сили місяця. він буде дуже сприятливим для активних людей, й тих, хто багато спілкується.

20 липня Марс змінює знак на Близнюки

Перебування Марса в знаку зодіаку Близнюки додасть більше позитивної енергії, ніж було в нього в знаку Тельця. Тому астрологи віднесли цей день в сприятливі дні липня 2024. Рекомендується бути активними, як в спілкуванні, так і в робочих процесах. Сьогодні можуть бути знайомства, які будуть корисними в діловій сфері.

23 липня дуже сприятливий день, коли Сонце й Плутон знаходяться в опозиції

Астрологи внесли цей день в дні сили, тому що протистояння Сонця та Плутона створюватиме гарний настрій та «заохочуватиме» удачу. Сонце ніби освітить деякі характеристики Плутона й багато людей пізнають речі, які раніше здавалися недосяжними. А ще 23 липня чудовий день для подорожі, спілкування, навчання.

25 липня 2024 Меркурій переходить в знак зодіаку Діва

Перебуваючи в знаку Діви Меркурій матиме потужну силу, тому що цей знак зодіаку один з найкращих для Меркурія. Тому слід очікувати на успіх і позитивні змінив різних сферах життя. Порада астрологів намагатися вирішити якомога більше справ, поки Меркурій має таку позитивну й творчу силу.

Дата найнебезпечнішого дня в липні 2024 та у чому криється його небезпека?

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст