ГоловнаАстрологіяДень народження субота, що це означає

День народження субота, що це означає

Субота перебуває під покровительством Сатурна. Люди, день народження яких випадає на суботу, також знаходяться під покровительством цієї планети. Що це означає і як впливає на характер людей, розповіли астрологи.

Люди суботи

Астрологи вважають, що люди, народжені в суботу, живуть під гнітом родової карми. Проте люди суботи настільки сильні, що можуть винести це. і при цьому, саме через таку неймовірну силу, не варто давати їм необмежену владу.

Люди суботи, завдяки своїм працьовитості, розуму і талантам, здатні піднятися на неймовірні висоти. Але їх шлях непростий: у них немає різких злетів, а лише щоденне покрокове просування вперед.

Життєві принципи людей суботи: праця, честь і повага, вміння і наполегливість, як на роботі, так і в сім’ї.

Особисте життя людей, народжених у суботу, часто буває складним і нещасливим. Адже вони сподіваються, що ті правила і принципи, які вони сповідують, також будуть працювати і в особистому житті. Вони не прикладають достатньо зусиль для роботи над стосунками в парі. Коли люди суботи створили сім’ю, вони вважають, що все зробили і далі все відбудеться само по собі. І дуже дивуються, якщо так не відбувається. Намагаючись врятувати свою сім’ю вони або повністю підпадають під вплив свого партнера, чи навпаки – задавлять другу половинку своїми амбіціями і вимогами.

Щоб бути щасливими у союзі з іншою людиною, астрологи радять людям суботи бути послідовними, поступово крок за кроком вибудовувати людські стосунки, зводячи своє сімейне щастя. Тільки таким чином люди суботи можуть отримати гармонічний союз, який буде приносити радість і відчуття безпеки, надійний тил.

Люди суботи все життя покладуть на постійну і безперервну роботу. Зате, досягнувши кар’єрних успіхів, поваги у суспільстві і створивши міцну сім’ю, люди суботи на схилі літ часто бувають набагато щасливішими, ніж у молодості. Люди суботи зазвичай довгожителі, тому сповна зможуть насолодитися своїм щастям, яке створили завдяки важкій і наполегливій праці.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст