ГоловнаАстрологіяДень народження четвер, які сили він надає

День народження четвер, які сили він надає

Покровителі впливають на події і емоції дня. Четвер має покровителя планету Юпітер. Тому і всі люди, які мають день народження у четвер, отримали у покровителі Юпітера і його сили, які він надає.

Люди четверга

Народжені у четвер у зрілому віці нерідко стають правителями, гарними організаторами чи адміністраторами. Народжені в четвер можуть досягти значних успіхів у політиці, релігії, сфері управління, менеджменті. До людей четверга тягнуться люди, хто потребує їх покровительства.

Багато людей четверга отримали від Всесвіту дар передбачення, вони можуть передбачати майбутнє. Ця здатність лякає їх самих, вони намагаються боротися з нею. Проте даремно, краще прийняти подарунок вищих сил, адже він допомагає обходити життєві перешкоди.

Люди четверга дуже вперті через вплив Юпітера, іноді навіть до тупості стоять на своєму. Така риса дуже дратує оточуючих. Але люди четверга зазвичай будуть праві, адже керуються своєю логікою, яка недоступна для багатьох.

Люди четверга складні у спілкуванні і в особистому житті. Їх владний і сильний характер не терпить непокори. Проте для тих людей, хто любить бути під захистом, люди четверга як раз нададуть омріяне життя. Народжені в четвер, як правило, гарні сім’янини. Але їх партнерам буде досить складно, адже люди Юпітера притягують до себе цікаві особистості, що може викликати ревнощі.

В особистому спілкування люди Юпітера не йдуть на поступки і не прощають своїм партнерам образи і зради.

Люди четверга уникають сварок і скандалів, стараються залагоджувати всі конфлікти дипломатичним шляхом.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст