ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки зодіаку, з якими у вересні 2022 буде удача

Знаки зодіаку, з якими у вересні 2022 буде удача

Удача – дама примхлива і тому інколи від нас може відвернутися. У вересні 2022 року є знаки зодіаку, з якими удача та успіх будуть поряд завдяки підтримці Всесвіту. Інші знаки зодіаку не повинні сумувати, адже небесні світила теж надаватимуть підтримку, просто, можливу трохи меншу, ніж вересневим щасливчикам

Телець

Більшості представникам знаку зодіаку Телець вересень подарує дуже гарний настрій. Це пов’язано не тільки з розташуванням планет і їх перебуванню в гороскопі Тельця, але ще й загальною енергетикою осені. Перший місяць осіннього сезону буде вселяти в них надію, любов та оптимізм. Настає той період, коли потрібно діяти швидко, сміливо і зухвало. Однак, зовсім не обов’язково переходити комусь дорогу для того, щоб отримати бажане чи наблизитися до нього.

Велика удача для знаку зодіаку Телець у тому, що у вересні 2022 року він може покладатися на допомогу друзів, колег та приятелів. Астрологи вважають, що саме завдяки цим людям і близьким родичам, Тельці уникнуть неприємностей і поразок.

Терези

Представники Терезів, завдяки перебуванню Меркурія в їхньому знаку зодіаку, зможуть відчути умиротворення та спокій. Це допоможе їм позбутися переживань, стресу, негативних спогадів. У такому стані розуму і душі удача сама піде за ними. Це означає, що негаразди швидко відступатимуть. Все, що потрібно знаку зодіаку Терези в такому випадку – це просто насолоджуватися життям і слідувати за мрією.

Не буде зайвим відпочинок, причому максимально спокійний та розмірений. Людям знаку Терези у вересні не можна перевтомлюватися, тому що це може злякати удачу.

Риби

На весь зодіак свій вплив матиме ретроградний Меркурій, який розвертається з директного руху 10 вересня 2022 року. Знак зодіаку Риби найменше відчують негативний впливу ретроградного Меркурія. Ці люди будуть успішними, але не тільки в сферах грошей та роботи, але ще й у коханні, спілкуванні.

Знак зодіаку Риби не будуть найщасливішими, але абсолютно точно будуть успішнішими за більшість людей. Астрологи вважають, що у вересня 2022 удача залишиться поряд з ними і не залишить їх ні на секунду.

Щоб удача у вересні 2022 року не забула й про інші знаки зодіаку, варто намагатися дотримуватися простих рекомендацій астрологів, які викладені в гороскопі на вересень 2022 року для кожного знаку зодіаку.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст