ГоловнаАрхів АстрологіяТерези, загальний гороскоп на 2020 рік

Головна тенденція року Білої Металевої Криси для знаку Терези – це пошук орієнтирів між матеріальними питаннями і внутрішнім станом. Гороскоп на 2020 рік вкаже на тренди року і на ті речі, на яких варто зосередитися Терезам.

2020 рік дуже важливий для представників знаку Терези, адже він закриває старий і  відкриває новий семирічний життєвий цикл.

Терези, загальний гороскоп на 2020 рік: самореалізація і фінанси

Прийдешній 2020 рік завершує семирічний цикл і відкриває нові можливості для Терезів на наступні 7 років. В першу чергу, це будуть матеріальні, фінансові питання і ділова сфера життя.

Перша половина року – до вересня, збережуться тенденції 2019 року, ймовірно, у більш яскравих проявах. А от вже з вересня 2020 року Терези ввійдуть у свій новий семирічний життєвий цикл. Тобто до осені 2020 року Терези повинні завершити всі старі справи, незакінчені проекти.

У фінансовій сфері протягом всього 2020 року Терези матимуть приток грошей, хоча і не стабільний, проте цікавий з точки зору несподіваних джерел прибутку. При цьому, прийдешній рік буде роком економії для Терезів через борги або кредити попередніх двох років. Тобто фінанси будуть у не найкращому стані, проте будуть відкриватися нові можливості для заробітку. Ті Терези, хто буде розкидатися грошима, у 2020 році можуть потрапити у скрутне становище. Тому краще бути більш бережливими і завбачливим у фінансовій сфері.

Важливо розуміти, що 2020 рік нестабільний у сенсі фінансів. І помірковані Терези будуть вести себе ще більш обережно, ніж у попередні роки, розумно економлячи гроші.

2020 рік відкриє багато можливостей для Терезів по роботі, очікується багато поїздок, в тому числі, у відрядження. Терези будуть вирішувати питання нерухомості, не дуже значущі, але багато угод буде підписуватися.

Терези, крім основної роботи чи основного виду занять, у 2020 році захочуть спробувати себе у чомусь новому. Це можна робити паралельно з основною сферою діяльності – можливо, Ви знайдете нове хобі чи захоплення. Деякі Терези вирішать більш кардинально і з нуля почнуть займатися новим видом діяльності. В 2020 році Терези часто будуть діяти нестандартно, приймаючи несподівані для оточуючих рішення. Творчий підхід до всього дасть змогу Терезам добре зарекомендувати себе як фахівця.

Терези, загальний гороскоп на 2020 рік, особистісні відчуття і здоров’я

Досить складний психологічно рік очікує на Терези. Через те, що Терези не відчувають зміну семирічного циклу, не бачать його у практичній площині, буде багато емоційних сплесків і внутрішніх переживань. Це стосується навіть тих Терезів, яким раніше така поведінка була не властива. Багато з представників цього знаку будуть закриватися в собі, тікати від зовнішнього світу, що створить нестабільність у житті.

Гороскоп на 2020 рік передбачає велике завантаження Терезів. Така ситуація може ускладнити особисті стосунки сімейних представників цього знаку,бо Терези будуть дуже зайняті роботою і їм може не вистачати часу, щоб придляти достатньо уваги своїй сім’ї.

Багато представників Терезів будуть відчувати неспокій, бо їм ні з ким буде поділитися своїми переживаннями. Така емоційна нестабільність може позначитися на фізичному здоров’ї. Гороскоп на 2020 рік попереджає: багатьом представникам знаку Терези доведеться займатися своїм здоров’ям. Тобто Ви повинні підготувати свій організм до нового семирічного життєвого циклу.

Цікаві факти про людей, народжених під сузір’ям Терезів

 

Ви не можете копіювати текст