ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 10 червня 2021: особливості і поради астрологів

Сонячне затемнення 10 червня 2021: особливості і поради астрологів

Астрологи вважають, що сонячне затемнення несе певний негатив, а 10 червня 2021 року відбувається не просте затемнення, а кільцеве, яке має свої особливості. Тому поради астрологів стануть в пригоді, щоб зменшити можливий негативний вплив цього затемнення. Сонячне затемнення завжди відбувається на Молодик, (місячне затемнення на Повню). За київським часом кільцеве затемнення проходить 10 червня 2021 року о 13-54 у сузір’ї Близнюків.

Які особливості має сонячне затемнення 10 червня 2021 року?

Як вже зазначалося, 10 червня відбувається не просто сонячне затемнення, а кільцеве. Це означає, що Місяць повністю входить у сонячний диск.

В день сонячного затемнення, на думку астрологів, і Сонце, і Місяць нестимуть негативну енергію. І нехтувати таким впливом не вдасться, але можна протиставити цьому негативу свою витримку.

В цей день дуже важливо позбутися від образ і негативних емоцій і думок. Не можна жалітися на життя і свої невдачі, адже такі думки налаштовують нас на негатив. А в день сонячного затемнення це дуже небезпечно. Астрологи вказують, що дане кільцеве сонячне затемнення 10 червня 2021 залучає невидимі проблеми, повертає старі негаразди, які не були вирішені раніше.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року відбувається у знаку Зодіаку Близнюки. Виходячи з цього, можна сказати, які сфери життя найбільш підпадають під вплив затемнення:

  • навчання;
  • спілкування;
  • кохання;
  • дружба.

Молодик 10 червня 2021 року супроводжується кількома важливими аспектами на небосхилі. По-перше, це з’єднання точки Молодика з ретроградним Меркурієм, по-друге квадрат Сонця і Місяця до Нептуну і по-третє протистояння Марса і Плутона. Ці аспекти ускладнюють ситуацію в день сонячного затемнення.

Поради астрологів на Сонячне затемнення 10 червня 2021

Досить складна астрологічна ситуація очікується в день сонячного затемнення 10 червня, тому варто слідувати порадам астрологів. Це допоможе убезпечити себе від великої кількості негативу. Особливо це важливо, тому що вплив цього затемнення буде відчуватися ще протягом місяця. Тобто, застереження астрологів, допоможуть мінімізувати ризики на наступний місяць нашого життя. Отже

Знайомства

В день сонячного затемнення і найближчі дні до нього, не варто заводити нові тісні контакти з малознайомими людьми. Тобто знайомитися можна, але не варто допускати людей, з якими ви тільки-но познайомилися, у своє близьке коло спілкування. Тим більше, ні в якому разі не можна розповідати їм про свої плани, виказувати ідеї. А жалітися малознайомим людям на життя чи ситуацію взагалі неприйнято, тому що це небезпечно. Це може призвести до великих неприємностей.

Як мінімум, нові знайомі можуть вас залучити у якісь авантюри чи ризикові пригоди. Вони можуть дати негарну пораду чи своїми токсичними словами можуть вселити в вас невпевненість у собі фрази.

Це мінімальні неприємності, які може принести тісне спілкування з малознайомими людьми у період сонячного затемнення. Астрологи не виключають ймовірність і більш серйозних проблем, в тому числі і у майбутньому. Тому,

Остерігаємося в дні сонячного затемнення тісного спілкування з новими знайомими чи з малознайомими людьми.

Захист від енергетичних вампірів

В дні затемнення енергетика людини дуже слабка і отримати нові сили від небесних світил в такі моменти майже неможливо. Тому дуже небезпечними стають енергетичні вампіри, які висмоктують залишки нашої енергії, знесилюючи нас. В першу чергу такі люди (енергетичні вампіри) відчують і будуть нападати на слабким людей, зневірених чи в смутку.

Головна порада – намагатися 10 червня уникати спілкування з людьми, які напружують вас, намагаються маніпулювати вами.

Також, бажано слідувати правилам, як поводитися з енергетичними вампірами. Треба зібрати свої сили, бути самодостатніми і вірити в себе. Цього дня астрологи виключають успіх в тих справах, де ви розраховуєте на підтримку оточуючих. Для тих хто працює самостійно. День буде не таким складним.

Фінансова сфера життя

Астрологи рекомендують бути обережним з грошима, напряму Сонце і Місяць ніби і не торкаються цієї теми. Проте саме кільцеве сонячне затемнення 10 червня досить непередбачуване і несе багато ризиків. Наприклад, можна в цей день витратити чимало грошей, а наступного дня вже жалкувати про ці покупки. Також, негатив сонячного затемнення активізує безліч авантюристів і шахраїв. Тому

В день сонячного затемненням 10 червня не варто робити великі покупки, вкладати гроші, не можна давати і брати гроші в борг.

Астрологи рекомендують всі важливі фінансові справи перенести на кілька днів пізніше.

Небезпечні дні червня 2021

Календар астрологічних подій на червень 2021 року

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст