ГоловнаАрхів АстрологіяСкорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала гороскоп для Скорпіона на листопад 2019 року. В ньому популярний астролог виклала інформацію щодо ймовірних подій, які зумовлені розташуванням зірок і планет гороскопу. Скорпіон може ознайомитися з астропрогнозом на останній місяць осені. Астролог Анжела Перл вказує, що гороскоп на листопад буде дуже сприятливим для Скорпіона у фінансовій сфері

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл – ретроградний Меркурій

Астрологічна подія листопада, яка зачепить життя всіх представників зодіакального кола – ретроградний Меркурій з 1 по 20 листопада. Дві декади листопада Меркурій в ретрограді буде впливати на життя Скорпіона. Анжела Перл дала поради, що не варто робити з 1 по 20 листопада, а що сприятливо:

  • реєструвати шлюб (весілля гуляти можна, а от офіційну частину краще перенести на інший час;
  • несприятливий час для реєстрації бізнесу, а от проведення підготовчої роботи, збору інформації щодо нового проекту буде доречним і вдалим;
  • не рекомендується робити хірургічні операції, щоб не довелося їх переробляти, або, щоб не мати після них ускладнення;
  • не варто робити великі покупки такі, як: нерухомість, авто, але торгуватися буде дуже слушна думка і переговори по ціні будуть успішними. Підписання ж документів по ним краще провести після 20 листопада;
  • не дуже вдала ідея купувати в період ретроградного Меркурія смартфони, телефони, ноутбуки, тому що велика ймовірність, що вони будуть проблемними або Ви їх втратите, загубите. Якщо Ви все-таки придбаєте щось з приладів, то обов’язково зберігайте чек, щоб товар можна було повернути або обміняти;
  • поїздки і подорожі також краще відкласти до 21 листопада, інакше Ви можете стикатися з проблемами в аеропорту, чи будуть спізнюватися поїзди, велика ймовірність проблем з готелями.

Ретроградний Меркурій перебуває у Вашому знаку – Скорпіон в 1 Домі гороскопу. 1 Дом – це наша зовнішність, як ми виглядаємо. Тому Скорпіон може експериментувати зі своєю зовнішністю: перефарбувати волосся, перемінити свій стиль на інший. Ретро Меркурій дивиться у минуле, тому Скорпіон може захотіти повернути свій образ, який у нього був колись.

Скорпіон в цей період може захотіти подзвонити своєму бувшому чоловіку або Ви самі отримаєте дзвінок з минулого і вирішити відновити старі стосунки. Тобто Ви передумаєте і захочете дати ще один шанс стосункам.

В діловій сфері можливо, до Вас повернуться старі клієнти або постачальники. Деякі представники знаку Скорпіон можуть отримати пропозицію роботи зі старої фірми. Також, ймовірні звернення до Вас щодо бізнес-партнерства.

Важливе застереження від Анжели Перл на період ретроградного Меркурія для знаку Скорпіон: не можна починати нові бізнес-проектів. Краще завершити вже розпочаті справи або дуже вдало буде з 1 по 20 листопада готуватися до спільної праці: збирати інформацію, вести переговори щодо приміщення. Але реєструвати потрібно не раніше 21 листопада.

В період ретроградного Меркурія будуть вдалими операції з перефінансування кредиту або перероблення страховки. Тобто справи, які потрібно переробити.

Дуже гарний період з 1 по 20 листопада до відновлення чогось. Наприклад, Скорпіон займався спортом і покинув – дуже добре і для Вас легко відновити заняття у спортзалі. Або Ви сиділи на дієті і зійшли з неї. Відновити здоровий спосіб харчування і знову сісти на дієту, скорпіону буде значно легше у період ретроградного Меркурія.

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл на першу половину місяця

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл
Астропрогноз впливу планет гороскопу на Скорпіона у першій половині листопада 2019 року

Початок листопада може порадувати Скорпіона у фінансовій сфері. Вам можуть повернути борг, відновити виплати стипендії або аліментів. Ви можете отримати неочікувану премію або цінний подарунок. Скорпіон може отримати цікаву пропозицію роботи, але знову ж таки, виходити на нове місце не бажано в період з 1 по 20 листопада.

В листопаді багато Скорпіонів святкують свій день народження. Ви можете отримати цінний подарунок або презент, який дуже сподобається і підвищить Вашу самооцінку.

Весь листопад у Скорпіона буде гарна ситуація з фінансами та отриманням доходу від різних напрямків діяльності.

Повний Місяць 12 листопада перебуває у Вашому 7 Домі партнерства, відносин, шлюбу, тобто все, що пов’язано з стосунками з іншими людьми. В астрології вважається, що Повний Місяць – це завершення чогось, підбиття підсумків. Також, на Повний Місяць з’ясовується таємна інформація, те, що було незрозумілим, стає зрозумілим.

Скорпіон на Повний Місяць може прийняти рішення щодо шлюбу. Не виключена ситуація, коли Скорпіон вирішить розлучитися. Анжела Перл вважає, що цей Повний Місяць дуже корисний для Скорпіона тому, що, якщо Ви не знали чи сумнівалися куди йдуть Ваші стосунки, то тепер у Вас з’явилась ясність і чітке розуміння, як краще вчинити.

Деякі представники Скорпіона можуть отримати сюрприз у вигляді пропозиції шлюбу, а хтось із Скорпіонів неочікувано взнають неприємну інформацію про свого партнера.

Представники Скорпіона, які народилися 10, 11 і 12 листопада, скоріше за все за цим Повним Місяцем приймуть рішення щодо свої стосунків. Це можуть бути як особисті стосунки, так і ділові. Наприклад, Ви втомилися від стосунків у парі і вирішили розірвати цей союз. Або Скорпіон може отримати запрошення на роботу у новій якості і буде вибудовувати нові партнерські стосунки.

Повний Місяць, який випадає на день народження, символізує завершення циклу. Під вплив Повного Місяця підпадають і найближчі дні. Скорпіони, які святкують день народження 11, 12 і 13 листопада, завершують свій життєвий цикл і готові розпочати новий. Може, закінчується Ваш період самотності і Ви зустрінете свою другу половинку.

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл на другу половину місяця

Скорпіон: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл
Покровитель Скорпіона Марс додасть сил та хоробрості

Марс – планета хоробрості, активності, войовничості і жаги до перемоги, являється управителем Скорпіона. З 20 листопада він перебуває у Вашому знаку і його риси будуть активно проявлятися у житті.

Скорпіони почнуть дуже активно діяти з 20 листопада, Ви відчуєте сміливість у прийнятті рішень, зникнуть вагання. Якщо у Вас є ідеї щось розпочати, то з 20 листопада це чудовий період з максимальним сприянням Вашого покровителя. Так що скористайтеся такою можливістю і починайте: сміливо відправляйтесь у поїздку, починайте нову справу або навчання – у Вас будуть сили і хоробрість діяти.

З 23 листопада у Скорпіона активізуються справи у фінансовому секторі. Представники цього знаку можуть розпочати заробляти своїми проектами, наприклад, публікуючи фото в Інстаграм або викладаючи Влоги у Ютуб

Деякі представники Скорпіона у проміжок з 24 по 25 листопада можуть отримати суттєву суму грошей. На це впливають дві планети у Вашому секторі грошей: Венера – маленьке щастя, Юпітер – велике щастя, вони в ці дні поєднаються для підтримки Скорпіона. Ймовірність отримання прибутку буде до кінця листопада.

Молодик відбувається 26 листопада знову ж таки у фінансовому секторі і секторі цінностей. Скорпіон підніме свою самооцінку, Ви будете краще себе розуміти і ставитися до себе. В кінці листопада Скорпіон почне більше заробляти або отримає додаткове джерело доходу. Ви можете монетизувати свої ідеї, отримати цінний подарунок чи винагороду.

Гороскоп на листопад від Анжели Перл радить Скорпіону в разі отримання пропозиції роботи, підробітку або чогось, пов’язаного з фінансами, погоджуйтесь. Кінець листопада 2019 року надзвичайно чудовий час для фінансових справ у Скорпіона.

Листопад – місяць святкування дня народження багатьох представників Скорпіона. Астрологи відкрили деякі цікаві факти про цей знак.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст