ГоловнаАрхів АстрологіяРиби мають таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл розтлумачила значення карт таро, які випали на листопад 2019 року для знаку Риб. Таро прогноз Риби мають по 4 колодам карт. Анжела Перл застерігає всіх від прийняття важливих рішень, підписання угод чи великих покупок з 1 по 20 листопада у період ретроградного Меркурія.

Таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл мають Риби по класичній колоді

З цієї колоди тлумачиться 3 карти. Перша карта розкладу таро для Риб – Закохані, карта Старшого Аркану. Карти Старшого Аркану зазвичай дають передбачення, які практично завжди справджуються через вплив Всесвіту. Карта Закохані передбачає високу ймовірність знайомства, нові стосунки. Це може стосуватися як особистого життя, так і ділових відносин. Іноді, це карта вибору. Наприклад, дівчина може роздумувати з ким із залицяльників їй зустрічатися. Або чи з’їжджатися, щоб жити разом. Позитив цієї карти, що саме Ви, Риби, будете приймати таке рішення. Це карта розвитку і зміцнення стосунків.

Друга карта розкладу колоди Уейта для Риб – Колісниця, також карта Старшого Аркану, яка суттєво може впливати на життя. Це карта контролю над ситуацією, знову, як і за картою Закохані – саме Ви приймаєте рішення і життя піде далі. Риби можуть переїжджати в іншу квартиру, або, навіть, в іншу країну. Ви, людина, яка контролює все, тримайте руку на пульсі. Це карта тріумфатора, переможця, яким Риби будуть у листопаді. Таро прогноз на листопад не виключає для Риб ймовірність отримання підвищення по роботі, або нову, цікаву для Вас роботу. Якщо Ви погано себе почували, то у листопаді Ви енергетично будете здатні робити те, що планували.

Третя карта класичної колоди таро прогнозу для Риб на листопад – Паж Мечів. Ця карта символізує не людей, а емоції, настрій. Ймовірно, Риби будуть багато спілкуватися, розмовляти, дискутувати, думати. За цією картою, Риби будуть збирати інформацію в різних сферах: як в професійних, так і в особистих, якщо мають таку проблему. Також, Ви багато часу проводитимете у соціальних мережах, там є шанс знайомства з новою людиною.

Риби мають таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл за колодою Колесо Року

Карта, яка випала в розкладі таро на листопад для Риб Туз Пентаклів. Тузи – це карти починань, точки відліку і фінанси. За цим передбаченням таро, Риби можуть отримати нове джерело доходу, або Ви отримаєте пропозицію роботи або участі у фінансово вигідному проекті. Також, таро прогноз вказує, що Ви маєте гарний шанс отримати сторонню фінансову допомогу або можливість гарно заробляти. Ця карта означає гарні статки і не лише гроші. Наприклад, висока ймовірність для Риб у листопаді придбати нерухомість, авто, отримати спадок.

Туз Пентаклів – дуже гарна карта фінансових можливостей. У тому числі, вона вказує, що Риби можуть реалізувати, монетизувати якусь свою ідею. У Вас був стартап, Ви щось придумали і тому отримаєте за це винагороду. Якщо Ви чекаєте на фінанси, в листопаді вони прийдуть до Вас.

Таро прогноз для знаку Риб на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді Королівство в середині Таро

Риби отримали карту Ієрофант з цієї колоди, вона символізує традиції. Порада цієї карти – вчиняти так, як Ви знаєте, прямувати вже протореним шляхом. Тому що це карта, яка перевірена поколіннями. Анжела Перл радить Рибам не ризикувати, не робити того, чого Ви не знаєте і не розумієте. Тобто вчиняйте, як Ви робили завжди, можливо, варто спитати пораду у досвідченої людини, яка володіє знаннями у тій сфері, яка Вас цікавить. Ця карта не радить займатися бізнесом, який Ви не розумієте. Потрібно робити тільки те, що Ви добре знаєте, до чого Ви звикли і що перевірено на практиці.

Риби мають таро прогноз від Анжели Перл на листопад 2019 року по колоді Живі легенди Ленорман

Анжела Перл з цієї колоди отримала першу карту – Лілії. Ця карта символізує спокій і рівновагу. Тому Риби можуть сподіватися на досить спокійний плин життя в останній осінній місяць. Також, це може означати квіти. Тобто Риби можуть бути запрошені на великий захід – день народження, ювілей або весілля, де будуть когось вітати, у тому числі і квітами.

Друга карта цієї колоди – Гори, яка має кілька значень. Тому є кілька ймовірностей.

Риби можуть оформлювати документи на поїздку за кордон або вже їх мати і виїжджати на постійне проживання в іншу країну чи для роботи там.

Карта Гори символізує кар’єрне зростання. В листопаді Риби можуть отримати пропозицію нової посади або Вас підвищать. Ви можете змінити сферу своєї діяльності, тобто розпочати свою кар’єру на нових теренах.

Гори – це перешкоди, які треба подолати. Карта Колісниця з розкладу класичної колоди вказує, що Ви можете подолати перепони, які можуть виникнути. Карти, які випали за розкладом, вказують, що у Риб не буде проблем подолати якісь перешкоди і розв’язати проблеми, вирішити якісь задачі.

Анжела Перл вважає, що таро прогноз досить сприятливий для Риб на листопад 2019 року. Адже немає ознак великих катаклізмів чи переживань у житті. Буде спокійний плин подій, без несподіваних негараздів. Риби можуть сміливо планувати справи на листопад 2019 року і слідувати йому.

Ви не можете копіювати текст