ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 1 серпня 2023: гороскоп для кожного знаку зодіаку на цей Супермісяць

1 серпня 2023 року настає Повня в знаку зодіаку Водолій, це другий цього року Супермісць.  Гороскоп на 1 серпня 2023 року розповідає, на що акцентувати увагу кожному знаку зодіаку та дає поради астрологів на наступні два тижні, поки ще відчуватиметься вплив цього Супермісяця. Нагадаємо, що зазвичай Повня щось висвітлює, відкриває таємниці, показує те, що було приховане

Гороскоп 1 серпня 2023 в період, коли настає Повня, для знаку зодіаку Овен

Перший серпневий Повний Місяць, а Повня в цьому місяці у нас буде двічі, проходить в 11 Домі гороскопу Овна. Астрологи вважають, що це приємний період  для тих представників Овна, хто давно хотів приділити увагу хобі, коханій людині та розвагам.

На Повню й декілька днів після цього романтичний настрій підштовхне Овна до нових звершень та яскравих подій. Овен переконається, що щастя складається з дрібниць і найголовніше, щоб живі і здорові були близькі.

Гороскоп на серпень 2023 року передбачає тісне співробітництво знаку зодіаку Овен, роботу у великому колективі та спілкування з друзями.

Інакше кажучи, самотність не загрожує Овну, навпаки, на нього очікує насичене суспільне життя. Не виключено, що комусь із знайомих чи ділових партнерів буде потрібна підтримка з боку Овна.

Гороскоп на серпень 2023 для Овна

Повний місяць 1 серпня 2023 у Водолії для знаку зодіаку Телець

Повня проходить в 10 Домі гороскопу Тельця і це для нього прекрасний період. Гороскоп радить представникам цього знаку зодіаку готуватися до похвали зі сторони, премії від керівництва та визнання талантів. Багато великих проєктів, та тих, що погано рухаються, набудуть конкретних обрисів. На когось з Тельців чекає кар’єрне зростання, або нова висока посада.

Головне, визначитеся – наскільки сильно Телець любить справу, якою займається.

Якщо ж справа стала вже не цікава, це може бути сумно, але це може вказувати, що настав час щось міняти в роботі. Телець може вчитися чи вирушати на пошуки іншої вакансії.

Гороскоп для Тельця на серпень 2023

Що принесе Супермісяць у Водолії 1 серпня 2023 для Близнюків

Ця астрологічна подія – Повня, проходить в 9 Домі гороскопу і цей період для Близнюків – це своєрідна карусель, з несподіваних та неоднозначних подій.

Гороскоп на серпень рекомендує знаку зодіаку Близнюки зробити акцент на навчанні, поїздках, семінарах, вирішенні судових питань. Слід інакше розставити пріоритети в житті.

Особливо це важливо, якщо Близнюки заплуталися з тим, що «важливо» зараз. Погляди та принципи теж легко піддадуться коригування. Є можливість завершити старий проект. Тим Близнюкам, хто планує піти у відпустку, можна  сміливо вирушити у подорож.

Гороскоп для Близнюків на серпень 2023

Повня 1 серпня 2023: гороскоп для знаку зодіаку Рак на цей Супермісяць

Перебування Повного Місяця у 8 Домі гороскопу Рака висвітлить та поставить в пріоритет фінансові питання. Це можуть бути гроші Рака чи інших люди. Гороскоп на серпень радить Раку приділити пильну увагу інтимній. Тим більше, що в цей час сексуальна енергія Рака дуже потужна. Деяким представникам цього знаку зодіаку захочеться звабити людину, від якої вони давно в захваті. Можливо, Рак розповість йому про свої фантазії.

Не виключено, що Рак зможе закрити в цей період кредит або нарешті закінчить податкові виплати.

Гороскоп на серпень 2023 року радить знаку зодіаку Рак вкласти кошти у щось вигідне.

До Рака можуть звернутися за фінансовою підтримкою близькі, гороскоп радить не відмовляти їм.

Гороскоп для Рака на серпень 2023

Повний місяць 1 серпня 2023 у Водолії для Лева

Повня в 7 Домі гороскопу Лева змусить цей знак зодіаку активно розбиратися не лише зі своїми внутрішніми проблемами, а й залагоджувати стосунки з друзями, обранцем чи колегами. Інакше кажучи, Повний Місяць, висвітлить старі та невирішені питання. Але головне, нічого не потрібно залишати “на завтра”. Якщо Лев зіштовхнеться з перешкодами, тоді треба відразу їх вирішити.

В цей період Супермісяця Лев найбільше захоче бачити поряд людину, яка підтримає та допоможе подолати труднощі. Це нормальне бажання.

Порада астрологів для Лева на Повню 1 серпня: Не забувайте дбати про тих, хто цього потребує.

Ніщо не буває марно, життя як бумеранг. Якщо проігнорувати чиєсь прохання про допомогу, те саме станеться і з вами.

Гороскоп Лева серпень 2023

Гороскоп 1 серпня 2023 в період, коли настає Повня, для знаку зодіаку Діва

У Діви Повня проходить в 6 Домі гороскопу. Багато представників цього знаку зодіаку захочуть покращити своє життя. Але зайва метушня та хаотичність поведінки може призвести до зворотного результату. Так, прагнення до ідеалу та порядку – це добре. Але на цьому шляху можуть виникнути непередбачувані обставини, боротьба з якими викличе лише сумніви та невпевненість у собі.

Гороскоп на серпень 2023 передбачає для Діви вирішення проблем, які прийдуть з минулого.

Якщо раніше Діва їх проігнорувала, то цього разу це зробити не вдасться. За помилки доведеться відповідати.

Фізичне здоров’я Діви теж у зоні ризику, слід подумайте про його зміцнення. Не виключено, що воно похитнеться у когось із ваших вихованців, треба звернутися до ветеринара.

Гороскоп для Діви на серпень 223

1 серпня 2023: гороскоп для знаку зодіаку Терези – що відкриє для них ця Повня?

У 5 Домі гороскопу Терезів перебуває Повний Місяць, другий Супермісяць цього року. У цей час відбудуться події, які допоможуть розкрити таємниці минулого. Деякі Терези нарешті самі собі зможуть відповісти на запитання: «Чого я хочу в житті найбільше?».

Гороскоп на серпень 2023 року передбачає для знаку Терези нелегкий в емоційному плані період на цю Повню й на наступні два тижні.

Внутрішня скутість і навіть підозрілість відчуватиметься за будь-яких обставин. Якісь речі вже не залежать від Терезів, що викликатиме розгубленість чи злість.

Інші Терези стануть розкутими та свавільними. Дозволять собі розваги, веселощі та нестримний драйв. Захочеться пограти в азартні ігри, танцювати до ранку і почати близькість з новим партнером.

Серпень 2023 Гороскоп для Терезів

Гороскоп 1 серпня 2023 в період, коли настає Супермісяць, для знаку зодіаку Скорпіон

У Скорпіона Повня проходить в 4 Домі гороскопу. Це підходящий період, щоб присвятити час для себе, домашніх справ та спілкування з близькими. Як кажуть, хто чудово попрацював, той може також відпочити. Особливо якщо досягнення в кар’єрі перевершили всі очікування. Родичі дуже сумували за Скорпіоном і тепер вони тішаться можливості спілкуватися.

Звичайно, забувати про професійні обов’язки не слід, але Скорпіон може постаратися розподілити сили та енергію так, щоб її вистачило на все.

Баланс – ось, чого потрібно прагнути.

На Повний Місяць представникам Скорпіона варто подумати, що і на якому місці стоїть в їх житті? Пріоритети мають бути розставлені правильно.

Гороскоп для Скорпіона на серпень 2023

Повня 1 серпня 2023 у Водолії для Стрільця

Супермісяць буде в 3 Домі гороскопу Стрільця. І багато хто задумується: а що це принесе йому? Гороскоп на серпень для Стрільця вважає, що у деяких представників Стрільця це будуть зміни у відносинах із близькими, в інших представників Стрільця якісь контакти відійдуть у минуле, а деякі стануть ще значнішими. Можливо, нарешті Стрілець з кимось зможе помиритися і щиро зрадіє цій події. Побутові моменти також будуть важливими. Наприклад, поблизу будинку збудують новий супермаркет, що додасть зручності повсякденного життя.

Гороскоп на серпень 2023 передбачає для Стрільця багато різних дрібниць, на які він раніше не звертав уваги.

На цю Повню Стрілець наче несподівано прозріє, відкриєте собі щось нове. Ймовірно зміни різного характеру. Це можуть бути придбання техніки або її капітальний ремонт.

Гороскоп для Стрільця 2023

Повня 1 серпня 2023: гороскоп для знаку зодіаку Козеріг – що принесе цей Супермісяць?

Козеріг зустрічає Повню в 2 Домі гороскопу. Всі його думки будуть крутитися навколо сім’ї, домашніх справ та фінансів. Потрібно переглянути бюджет, щоб у ньому не було «дірок». Козерогам варто ввімкнути економію, підрахувати прибуток та витрати. Комусь доведеться більше дбати про молодших членів сім’ї. Витрати будуть пов’язані з дітьми та вирішенням побутових проблем.

Гороскоп на серпень 2023 року передбачає для Козерога непередбачені витрати.

Наприклад, давно планувалося придбати щось вартісне з побутової техніки – суперсучасний пилосос чи холодильник. Річ недешева, тож із накопиченнями доведеться розпрощатися. Однозначно пощастить тому, хто нарешті впорається з кредитом.

Гороскоп для Козерога на серпень 2023

Повний місяць 1 серпня 2023 у Водолії для знаку зодіаку Водолій

Повня у Водолія відбувається в його знаку і в 1 Домі гороскопу. Самовпевненість надасть сил знаку Водолія, що вже дозволить поглянути на різні та звичні речі інакше. Деякі заплутані ситуації проясняться, адже Повний Місяць все висвітлює та відкриває. Правильно обраний напрямок, сприятливо позначиться на особистому житті та робочих справах.

Гороскоп на серпень 2023 року радить Водолію правильно витрачати свою енергію.

Плани реалізуються повноцінно, без затримок та проблем. Головне, проаналізувати свої дії, а також розпрощатися з тим, що не дає ефекту.

Гороскоп для Водолія на серпень 2023

Повня 1 серпня 2023: гороскоп для знаку зодіаку Риби на цей Супермісяць

В останнього, дванадцятого представника зодіакального кола знаку зодіаку Риби, Повня проходить в 12 Домі. Якщо щось накопичилося на душі, краще дати цьому вихід. Рибам варто покопатися в своїй  пам’яті та відпустити минуле. Період Повні – гарний час для завершення проєкту та старих справ.

Гороскоп на серпень 2023 радить знаку Риб: у будь-якому випадку нічого не можна залишати невирішеним.

Багатьом Рибам судилося розкрити суть якоїсь справи чи події. Це ж чудово, тепер усе стало на свої місця. Хоча, деякі комплекси та страхи виявлять себе знову. І з новою силою, що прикро. Даремно Риби їх ігнорували, потрібно було їх позбуватися. У Повний Місяць сни нерідко бувають віщими. Якщо їх правильно та вчасно розшифрувати.

Гороскоп для Риб на серпень 2023

Другий Супермісяць цього року – Повня 1 серпня 2023 року в знаку Водолія буде майже в сім разів яскравішим, ніж його звичайна повна фаза.

Ви не можете копіювати текст