ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць кожному знаку Зодіаку

Повня 31 жовтня 2020 року називається часом Блакитного Місяця. В цей день енергетика Місяця буде дуже потужною. Тому кожному знаку Зодіаку варто заздалегідь дізнатися, що несе Блакитний Місяць і які події можуть статися у житті. Блакитний Місяць – це досить унікальне явище. Зазвичай Повня відбувається раз на місяць, а в жовтні – Повний Місяць 31 жовтня – це друга поява Повні і відбувається у знаку Тільця.

Повня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць кожному знаку Зодіаку
Можна підготуватися до настання Блакитного Місяця

Повня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Астрологи рекомендують Овну проявляти витримку, щоб уникнути конфліктів з близькими і дорогими людьми. В день другої Повні за місяць, в особистому житті Овна можливі зміни. Щоб ці зміни не були негативними, потрібно зберігати спокій і внутрішню рівновагу, не треба піддаватися на провокації.

Тілець

Представникам цього знаку потрібно бути дуже пильними, щоб не постраждати через свою неуважність. Повня 31 жовтня може зірвати підписання угод і домовленостей, що в подальшому призведе до фінансових проблем. Астрологи рекомендують Тільцям бути уважними і сильними, щоб впоратися з труднощами.

Близнюки

Для Близнюків, на відміну від багатьох інших знаків Зодіаку, цей день буде сприятливим. Буде досить легко вирішувати всі складні завдання і задачі. Астрологи рекомендують представникам цього знаку не починати нові проекти (Меркурій ще в ретрограді), а займатися плануванням майбутнього. 31 жовтня, Блакитний Місяць буде закладати фундамент. Від того, наскільки від буде міцним і надійним, залежить майбутнє Близнюків.

Повня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць для Рака, Лева і Діви

Рак

Всі свої сили 31 жовтня Рак може спрямувати, щоб завершити поточні справи. В добу, коли Місяць наливається, сили Рака будуть на спаді, тому краще займатися знайомими справами. Тобто тим, що не потребує надто багато енергії. Астрологи не виключають, що на Повню представники Рака можуть змінити свої погляди на деякі речі.

Лев

Блакитний Місяць може принести зміни, до яких Леву треба бути готовим. 31 жовтня варто переглянути свої плани. Це важливо зробити, щоб марно не витрачати час на те, що стало вже не актуальним. Також Леву слід поспішити з рішеннями, які він відкладав, особливо, якщо вони стосуються особистого життя.

Діва

Складний день очікує на Діву на Повню, тому що буде багато конфліктних ситуацій, які принесуть неприємності. Тому Діві в суботу, 31 жовтня краще працювати і відпочивати на самоті. Вкрай важливо не спілкуватися з токсичними людьми. Якщо цього не уникнути, слід скористатися практиками захисту від токсичних людей і енергетичних вампірів.

Повня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Рекомендація астрологів для Терезів: не треба поспішати з остаточними висновками і рішеннями. Для представників цього знаку ілюзії, які навіює Повня, можуть виявитися реальністю. І це може збити з пантелику. Якщо потрібно прийняти серйозне рішення, варто прислухатися до своєї інтуїції.

Скорпіон

Для Скорпіона день може бути вдалим і принесе визнання і повагу. За умови, що представники знаку будуть зосереджені на потрібних справах. На Повню не можна відкладати важливі питання, щоб потім не довелося дорікати собі через втрачені можливості.

Стрілець

Досить позитивним передбачають астрологи день Повні 31 жовтня для Стрільця. Стрілець відчує натхнення. Якщо він скористається цим і правильно спрямує свою енергію, том зможе на Блакитний Місяць вирішити багато важливих питань. Застереження від астрологів для Стрільця: неприємності можуть статися з тими Стрільцями, хто буде в цей день легковажити і не зважати на правила безпеки, наприклад, на дорозі.

Повня 31 жовтня 2020 року: що несе Блакитний Місяць для Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

На Козерога можуть очікувати неприємності через неуважність і неможливість зосередитися. Щоб мінімізувати ймовірні складнощі, астрологи радять Козерогу займатися простими справами, які не потребують багато уваги. Інакше, в подальшому, через зроблені на Повню помилки, Козерогу доведеться вивчати уроки долі.

Водолій

Представникам Водолія астрологи радять на Повню 31 жовтня побути сам на сам, щоб не провокувати конфлікти. Усамітнення дасть можливість подумати про майбутнє. А ще – це чудова можливість відпочити і зібрати сили і енергію для активної роботи у листопаді.

Риби

Риби повинні остерігатися невірних рішень, які можуть бути прийняти на Повню 31 жовтня. Хибні рішення можуть змінити життя Риб в гіршу сторону. На Блакитний Місяць потрібно бути обережними і намагатися не потрапляти у тенета ілюзій.

Які ритуали можна проводити на Повню

  1. Які ритуали можна проводити на Повний Місяць в залежності від його перебування у знаку Зодіаку – читати ТУТ
  2. Магічні ритуали на Повню – читати ТУТ
  3. Цікаво, що 31 жовтня крім Блакитного Місяця, ще відзначається день всіх святих – Хелловін

Ви не можете копіювати текст