ГоловнаАрхів АстрологіяПовний Місяць липень 2022, що принесе липнева Повня?

Повний Місяць липень 2022, що принесе липнева Повня?

Повний Місяць, який припадає на липень 2022 року, дещо особливий, тому що це – Суперлуння (Супермісяць). Що принесе липнева Повня, на що можна сподіватися, зважаючи на знак зодіаку, в якому знаходиться Повний Місяць?

Повний Місяць липень 2022

Супермісяць або суперлуння – це період, який називається перигей – коли Місяць на своїй орбіті знаходиться в найближчій точці до Землі.

Повня настає 13 липня 2022 року в знаку зодіаку Козеріг.

Головна місія цієї Повні

Повний місяць в знаку Козеріг в липні 2022 року допоможе вам досягти балансу між роботою та особистим життям

Астрологи вказують, що ця Повня присвячена з’ясування балансу між роботою та особистим життям та обмеження стресу.

Повний Місяць вплине на всі знаки зодіаку, але найбільше це відчують

  • Козеріг, Рак та Близнюки.

На Повний Місяць, він же Суперлуння 13 липня 2022 – це час, коли треба брати все у свої руки. Але, звісно, ​​це набагато більше, ніж це.

Як липнева Повня в Козерозі вплине на життя, на що може принести Повний Місяць в липні 2022?

Повний Місяць змусить вас серйозно зайнятися пошуком балансу між обов’язками в житті та розвагами. Це включає ваш баланс між роботою і особистим життям, а також вашу здатність справлятися з усіма іншими стресами і зобов’язаннями, які у вас є.

По суті, ви витратите деякий час на роздуми про те, що вам абсолютно потрібно робити в житті (робота, прання і т. д.) і як ви можете додати в це трохи більше ЗАДОВОЛЕННЯ, одночасно піклуючись про себе.

Плутон, планета інтенсивності, пов’язаний з цим Повним Місяцем і дає вам всі види енергії для досягнення ваших цілей. Ви знайдете спосіб запланувати якісь вправи, що заспокоюють до роботи, наприклад, приділити 15 хвилин для його або медитації. І при цьому потім ви ще встигнете випити кави чи зробити ще щось важливе і приємне для вас ще до початку роботи.

Як Повня в Козерозі вплине на ваше майбутнє?

Коли стрес від повсякденного життя не врівноважується веселощами та відпочинком, ви тільки ще більше втомлюєтеся. Це може негативно позначитися на вашому здоров’ї та способі життя, а цього ніхто не хоче.

Можливість вносити невеликі корективи і навіть деякі більш масштабні зміни, які дозволять вам вдихнути трохи більше енергії у своє життя, буде мати велике значення для забезпечення вашого щастя зараз і в майбутньому.

А щодо роздумів про те, чого ви хочете від ідеального партнера… ви не зможете отримати те, що хочете, якщо насправді не усвідомлюєте, чого ви хочете і потребуєте. Отже, зрозумійте себе і мрійте!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст