ГоловнаАрхів АстрологіяМісячне затемнення 8 листопада 2022 найбільше вплине на чотири знаки зодіаку

Місячне затемнення Кривавого Місяця, яке відбувається 8 листопада 2022 року в знаку Тельця найбільше вплине на ці 4 знаки зодіаку найбільше. В чому ж проявиться цей вплив, який триватиме 28 днів, на ці знаки зодіаку – Телець, Лев, Скорпіон та знак зодіаку Водолій

Що несе місячне затемнення 8 листопада 2022 та попереднє сонячне затемнення

В астрології затемнення відкривають кармічні двері на період 28 днів, і за цей час може статися що завгодно.

Це місячне затемнення відбудеться 8 листопада 2022 у 16 ​​градусах Тельця. Цей «Кривавий Місяць» відбувається всього через два тижні після часткового сонячного затемнення в Скорпіоні, що означає, що вони безпосередньо пов’язані одне з одним.

Астрологи рекомендують згадати, де ви були і що робили шість місяців тому, коли на осі Тельця-Скорпіона відбулася остання серія затемнень. Це може пролити світло на те, що відбувається у вашому житті зараз.

У той час, як попереднє сонячне затемнення сформувало зв’язок із кармічним Південним Вузлом, це місячне затемнення 8 листопада сформує союз із Північним Вузлом Долі. Це означає, що цей «Кривавий Місяць», ймовірно, буде більш мотивуючим і надихаючим! Це також неминуче потягне вас у тому напрямі, в якому вам завжди судилося йти. Однак, оскільки це місячне затемнення також утворює поєднання з непередбачуваним і бунтівним Ураном, воно може викликати щось несподіване.

Не помиляйтеся – це місячне затемнення може викликати цілу революцію.

Якщо ваш сонячний знак, місячний знак або, що найважливіше, ваш висхідний знак (асцендент) потрапляє під будь-який з наступних знаків зодіаку (особливо якщо він знаходиться між 11 і 21 градусом) – Телець, Лев, Скорпіон та знак зодіаку Водолій, повне місячне затемнення/Кривавим Місяць у Тельці 8 листопада може призвести до духовного очищенню.

Місячне затемнення 8 листопада 2022 найбільше вплине на чотири знаки зодіаку

Ці знаки зодіаку найбільше відчують місячне затемнення і цей вплив триватиме близько місяця. Тому слід прийняти до уваги і проаналізувати, які події можуть відбуватися в житті

Телець

Дане місячне затемнення проходить в Тельці, це означає що цей знак зодіаку перебуває в центрі уваги ви. Навіть, якщо в Тельця немає настрою для всієї уваги, яка привернута до нього, йому доведеться визнати, що ваша іскра запалює справжній вогонь.

Це місячне затемнення ставить Тельця на межу змін, оскільки воно виштовхує цей знак зодіаку із зони комфорту та змушує почати активність.

Знак зодіаку Телець може зробити щось абсолютно непередбачуване (або випробувати щось очікуване). Коли затемнення відбувається у вашому знаку зодіаку, це завжди означає, що ви досягли особистої мети. Однак не можна забувати, що закінчення одного періоду також означає, що Телець починає інший. Дайте собі час зібратися з думками на наступний життєвий період.

Лев

Якщо представники Лева останнім часом хвилювалися через свою кар’єру або відчували занепокоєння про своє нинішнє становище і було відчуття, що готові до чогось нового? – тоді все можливо. Оскільки це місячне затемнення відбувається в 10 Домі гороскопу Лева – Дом кар’єри, це може призвести до того, що Лев спробує щось зовсім інше на роботі.

Лев може заявити щось, що шокує всіх ваших послідовників та шанувальників! Він навіть можете здивувати оточуючих, змінивши кар’єрний шлях. Наприклад, прийнявши підвищення або залишивши роботу, з якою ніхто не очікував, що Лев піде.

Що б не сталося, це відчинить двері для багатьох інших можливостей у майбутньому. Всесвіт просто наближає Лева до кар’єри, на яку він завжди був призначений.

Скорпіон

Представники Скорпіона повинні замислитися про стосунки з оточуючими. Може у Скорпіона в житті є людина, про яку цей знак зодіаку багато думав останнім часом. Ця людина може бути другою половинкою, найкращим другом Скорпіона або діловим партнером, або, навіть, заклятим ворогом. Незалежно від того, хто це, місячне затемнення 8 листопада спонукає Скорпіона розвиватися у стосунках з цією людиною.

  • Якщо ситуація є далекою від ідеальної, Скорпіон повинен бути готовим розірвати ці токсичні стосунки, в яких перебуває.
  • Якщо ситуація складається добре, Скорпіон може почуватися готовим до подальших зобов’язань перед цією людиною.

Однак енергія цього затемнення може бути не такою різкою та сухою. Замість серйозної зміни відносин Скорпіон можете виявити, що його погляд на відносини повністю змінюється.

Астрологи радять знаку зодіаку Скорпіон замислитися:

  • Що ви можете зробити, щоб покращити рівень гармонії, якою ви ділитеся з іншими? Що ви можете зробити, щоб створити більш здорові та взаємовигідні відносини у майбутньому?

Водолій

Прийдешнє місячне затемнення Кривавого Місяця проходить в 4 Домі гороскопу Водолія. Цей Дом – сім’я та домівки. Можливо це затемнення спонукає деяких представників знаку зодіаку Водолій переїхати жити на нове місце, встановити кордони з родичами, зміцнити відносини зі своїм корінням.

Будинок – це завжди місце, а стан душі. Під впливом цього затемнення, Водолій може опинитися в ситуації, коли люди, місця та речі, які змушують його почуватися як вдома, швидше за все, зміняться.

Це місячне затемнення показує Водолію, що вам потрібно, щоб почуватися своїм подумайте над цим. Чи має Водолій в даний час емоційну та фізичну безпеку у своєму домашньому оточенні? Це затемнення спонукає знак зодіаку Водолій покращити свої відносини з домівкою (житло і близькі люди) будь-яким способом, формою, які мають для вас сенс.

Що таке асцендент (висхідний знак), місячний знак, сонячний знак зодіаку? Чим вони відрізняються?

Знаки Зодіаку: дата народження (таблиця ), стихії їх народження і що таке асцендент

Ви не можете копіювати текст