ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Овна

Перший літній місяць прогнозується досить спокійним. Відомий астролог і таролог Анжела Перл склала гороскоп на червень 2019 року для Овна і поділилась з нами прогнозами на перший літній місяць. Також, Анжела Перл рекомендує робити всі важливі справи в червні, не переносячи їх на липень – там буде багато складнощів.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Овна на початок місяця

На початку червня 2019 року для Овна будуть вдалими все, що пов’язано з перемовинами – переговори, укладати угоди, спілкуватися, планувати подорожі; успішним буде навчання. Вдалою буде покупка авто, особливо 3 червня, а з 5 червня будуть вдалими усі справи щодо нерухомості – покупка, продаж, ремонт. Цим подіям буде сприяти Молодик, який буде 3 червня. Його дія розповсюджується на 10 днів.

Поєднання у Вашому знаку Марса і Меркурія може спровокувати сімейні конфлікти. Будьте уважними, що Ви говорите чи захищаєте, бо від цього залежать Ваші стосунки з близькими.

Венера прийде у Ваш астрологічний дом 10 червня. Ця планета буде сприяти знайомству з цікавою людиною, яке може перерости у серйозні стосунки. також, Венера принесе відчуття гармонії у життя.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Овна друга половина місяця

Повний Місяць 17 червня буде сприяти всім публічним заходам Овна. Повний Місяць висвітить все, у чому Ви щасливі, у чому Вам може повезти. Також, Ви можете отримати результат Ваших намагань, бо Повний Місяць означає кульмінацію, підсумок всього, що було раніше.

Після 21 червня Овен може дізнатися якісь таємниці, чи Ви зустрінете людину, яка відкриє Вам очі на давню подію і це пояснить багато чого з минулого.

В кінці місяця може бути радісна новина про Вашу дитину.

В особистому житті самотній Овен може познайомитися з другою половинкою, сходити на перше побачення.

Дуже гарний місяць для Овна і астролог Анжела Перл радить скористатися енергією зірок максимально.

Ви не можете копіювати текст