ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл

Популярний астролог Анжела Перл не просто готує гороскопи, але й пояснює, чому відбувається та чи інша подія. Зазвичай, важливі зміни у житті відбуваються під впливом планет і зірок. Найважливіші астрологічні події 2020 року викладені у календарі Анжели Перл. Керуючись порадами астролога, можна убезпечити себе від несподіванок і краще планувати своє життя. Головна подія лютого – розвороту Меркурія у ретроградний рух через що всі справи уповільняться.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Овна

Активним Овнам у лютому доведеться трохи зменшити свій стрімкий рух через ретроградність Меркурія. Планета уповільниться і з 17 лютого піде у звротньому напрямку. Через це, на думку астролога Анжели Перл, представникам Овна потрібно позбутися всього зайвого, що заважає жити, закінчити розпочаті раніше справи.

Зазвичай у період ретроградності Меркурія не рекомендується розпочинати нові справи, реєструвати бізнес або купувати дорогі речі. В цей період Овну краще зосередитися на завершенні поточних справ і на плануванні майбутнього.

Планета краси і грошей – Венера, буде впливати на життя, бо 8 лютого входить у Перший Дом гороскопу Овна. З цього моменту представники Овна можуть займатися питаннями здоров’я, наприклад, поїхати на курорт, відвідати спа, пройти омолоджуючі процедури. Всі процедури, пов’язані з красою і зовнішністю будуть успішними. Виключення складають тільки пластичні операції і уколи краси – їх не можна робити у лютому.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Тільця

Для Тільця останній зимовий місяць очікується спокійнішим, ніж був січень. Під впливом Меркурія, з 4 лютого краще займатися плануванням, але не розпочинати нові справи, щоб потім не довелося їх переробляти. Тілець може спокійно підготувати план дій, щоб потім, коли Меркурій вийде з ретрограду, покроково реалізувати його.

Анжела Перл на період ретроградного Меркурія, який буде продовжуватися з 17 лютого і до початку березня, не радить купувати нерухомість, техніку, автомобілі. Проте все, що стосується ремонту, перероблянню – буде успішним.

З 8 лютого на життя Тільця буде впливати Венера. Тільці зможуть взяти паузу і зайнятися відновленням сил, а також зануритися в себе, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання. У цей час не варто займатися змінами у зовнішності – лише піклуватися про здоров’я і підвищувати імунітет. Астрологи надають свої рекомендації по дієті і стилю харчування для Тільця.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Близнюків

Планета-управитель Близнюків уповільнює свій рух, щоб з 17 лютого розвернутися у ретроградний напрямок. Така ситуація сприятиме виправленню помилок, для переробляння чогось, проте не варто починати щось нове, особливо – спонтанно. У час ретрограду Меркурія недоречними будуть подорожі, вартісні придбання чи пластичні операції. До середини лютого астролог рекомендує Близнюкам займатися плануванням, а після – опрацюванням складеного плану.

Вплив Венери буде позитивним, після 8 лютого Близнюки можуть отримати приємні звістки, наприклад пропозицію руки і серця. В цілому лютий буде вдалим для спілкування і знайомств, набуття навичок і ділових зв’язків. Витримка і внутрішня рівновага допоможуть Близнюкам не допустити прикрих промахів.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Рака

Спокійний лютий очікується для Рака. Меркурій з 4 числа увійде в дев’ятий Дом гороскопу. Будь-які напрацювання по Дев’ятому дому важливі. Вони є передумовами для соціального успіху. Раки зможуть зайнятися справами міжнародного характеру і розширенням кругозору. З 17 числа Меркурій буде в ретроградному стані, а значить, Ракам потрібно уважно ставитися до того, що відбувається в їхньому житті. В цей час краще не починати нічого нового і займатися тим, що добре відоме.

Венера в будинку кар’єри з 8 лютого дозволить Ракам знайти спосіб стати популярними, зарекомендувати себе і обзавестися корисними зв’язками. Анжела Перл не виключає романтичних пригод, у тому числі службових романів.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Лева

Для Лева лютий може видатись трохи напруженим через те, що Меркурій розвертається у ретроградний напрямок у Домі фінансів гороскопу. Тому Левам важливо уважно стежити за своїми фінансами. Анжела Перл застерігає Лева від підписання неперевірених угод. У період ретроградного Меркурія краще утриматися від покупки техніки чи авто. Не варто йти на поводу своїх забаганок і марно витрачати гроші. У лютому Лев може відновити відкладені справи, щоб привести їх до логічного завершення, можливо, у Вас ж такі, які Ви відкладали кілька років – дуже сприятливий час покінчити з ними.

З 8 лютого представники Лева відчують позитивний вплив Венери, що дозволить їм розвиватися. Тому важливо не зупинятися і знаходити способи отримувати нові знання. Не виключено, що Лев зможе відправитися у подорож, щоб розширити горизонти. Після повного місяця – 9 лютого, Левам краще всього зайнятися плануванням.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Діви

Люди, народжені під сузір’ям Діви, будуть під впливом Меркурія. З 4 лютого він заходить у Дом партнерства гороскопу Діви, проте вже 17 числа перейде у ретроградний рух. У зв’язку з цим, Дівам доведеться багато спілкуватися, вести переговори, а також протистояти ворогам. Вдалим буде все, що торкнеться відновлення. Астролог Анжела Перл не рекомендує починати нічого нового, щоб уникнути неприємностей і проблем у майбутньому.

Венера увійде у фінансовий Дом гороскопу Діви 8 лютого. З цього часу Діви зможуть отримати виплати, почути цікаві пропозиції, а також повернути позичені раніше кошти. Крім того, Венера буде впливати на відносини, і в лютому Діви зможуть помиритися з близькими, а також відновити стосунки після розставання.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Терезів

Ретроградність Меркурія з 17 лютого безумовно вплине і на життя Терезів. Тому Анжела Перл радить представникам цього знаку приділити увагу змінам. Вплив ретроградного Меркурія дозволяє провести роботу над помилками, а також відновити спілкування як в діловому середовищі, так і в особистому житті. Найбільш вдалими будуть справи, пов’язані з роботою, і Терези зможуть усунути недоліки, а також скласти план дій на березень.

Вплив Венери, яка з 8 лютого увійде в Дом відносин і партнерства, дозволить Терезам знайти гармонію у відносинах, а також у діловій сфері. Не виключено, що Терези зустрінуться з цікавими людьми, які в подальшому зможуть стати близькими друзями.

Гороскоп для Терезів на 2020 рік віж Анжели Перл

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Скорпіона

Різні гороскопи подають інформацію, що лютий стане досить спокійним періодом для Скорпіона. Такої ж думки притримується і Анжела Перл. Популярний астролог радить людям цього знаку у період ретроградності Меркурія пам’ятати, що починання, особливо спонтанні – не на часі, вони не приведуть Вас до бажаного результату. Тому Скорпіону краще займатися чимось знайомим і перевіреним. Також можна планувати справи, до яких потрібно буде братися з настанням весни.

Венера – планета краси і матеріальних статків 8 лютого входить у 6 Дом роботи гороскопу Скорпіона. Це дозволить вирішити фінансові справи. Крім цього, Венера може посприяти особистим справам Скорпіона, що позитивно позначиться на романтичних стосунках.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Стрільця

Стрілець повинен бути готовим до того, що всі процеси у лютому будуть сповільнюватися через розвороту Меркурія в ретроградний положення. У цей період астролог Анжела Перл радить приділити увагу близьким, відновити родинні зв’язки. Вдалим буде час і для проведення ремонту, наведення порядку і створення затишку в домівці. У лютому не варто купувати техніку, а також укладати договори. У цьому місяці краще зайнятися підготовкою, накопичити кошти, щоб не влазити в борги.

8 числа Венера увійде у 5 Дом творчості гороскопу Стрільця, а значить, з цього дня Стрільці зможуть розвивати свої таланти, зайнятися улюбленим хобі. Не виключено, що завдяки творчим поривам вийде почати справу, пов’язану з захопленням, і отримати додатковий заробіток.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Козерога

Меркурій 4 лютого входить у 4 Дом комунікацій гороскопу Козерога. У зв’язку з чим, астролог передбачає для цього знаку нетривалі поїздки, переговори, складання документів.

Проте вже з 17 лютого Меркурій стане ретроградним, а це значить, що з цього часу варто поставити на паузу все нові починання. Козерогам варто звернути увагу на вирішення вже знайомих питань і працювати над ними. Також, буде добре щось переробляти, покращувати, довершувати.

З 8 лютого вплив Венери, яка увійде в 4 Дом гороскопу, позначиться на спілкуванні. На Козерога чекають приємні зустрічі, у тому числі з далекими родичами. Під впливом планети можна займатися ремонтом, особливо якщо він призупинився, і тепер настав час завершити розпочате.

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Водолія

Сильний вплив Меркурія відчують представники знаку Водолія. з 4 лютого він перебуває у 4 Домі грошей гороскопу, а з 17 числа – стане у ретроградний напрямок руху. Для Водолія до квітня 2020 року головною темою будуть фінанси і всі питання, які з цим пов’язані. Проте потрібно бути уважними, бо нові починання, через ретроградності Меркурія, будуть недоречними. Тому весь лютий Водоліям варто займатися поточними справами. Доречно буде шукати способи заробити, однак підписувати нові документи не варто.

Вплив Венери позначиться на спілкуванні, і з 8 лютого Водолії зможуть не тільки відновити контакти, а й отримати навички, які допоможуть знайти додатковий заробіток. Не виключено, що Водолії будуть прагнути втілити у життя заповітну мрію і почнуть пошук фінансів.

Астропрогноз для Водолія на 2020 рік від Анжели Перл

Гороскоп на лютий 2020 року Анжели Перл для Риб

Уповільнення Меркурія з 4 лютого, а потім його розворот у ретроградний рух 17 лютого, буде впливати на життя Риб і змістить фокус уваги на минуле. Це означає, що Риби зможуть повернутися до розпочатих раніше справ, змінювати плани, відновити навчання або відносини. Все, що пов’язано з нововведеннями, астролог Анжела Перл радить Рибам відкласти до весни. У лютому, а особливо після 17 числа, не варто купувати техніку, підписувати документи.

Вплив Венери буде позитивним, проте енергетика Меркурія теж виявиться сильною, а значить, в лютому не варто робити пластичні операції і інші зміни зовнішності, щоб потім не виправляти помилки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст