ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева травень 2022 року – що чекає на цей знак зодіаку?

Гороскоп Лева травень 2022 року – що чекає на цей знак зодіаку?

Що чекає на знак зодіаку Лев в останній місяць весни розповідає гороскоп для Лева на травень 2022 року. Астрологи дають прогноз на кохання, роботу і здоров’я та вказує, які сприятливі і несприятливі дні травня матиме Лев

Гороскоп на травень 2022 для Лева дає загальну характеристику періодуГороскоп на травень 2022 для Лева дає загальну характеристику періоду

Астрологи прогнозують, що травень 2022 року для Лева буде не лише важливим у професійному та особистісному розвитку, а й вплине на репутацію у суспільстві та у колі близьких. Причому все відбуватиметься лише у позитивному сенсі. Робота над собою дасть гарний результат – саме такий прогноз робить гороскоп для Лева на травень 2022 року. Багатьом представникам цього знаку зодіаку вдасться зміцнити авторитет у колективі або обійняти високу посаду. Хтось стане керівником, а когось із Левів з усіма почестями проводять на пенсію. Одним словом – чудовий період, ні про що шкодувати не доведеться.

Гороскоп для Лева передбачає, що в травні фінансова сфера цього знаку зодіаку зміцніє.

Можливий додатковий дохід або збільшення зарплати. У багатьох представників Лева гарні шанси кар’єрного зростання. Є ймовірність, що Лев відкриє свою справу, яка приноситиме гідний дохід.

Астрологи не виключають ймовірність матеріальної допомоги від бізнес-партнерів або покровителів. Гороскоп радить Леву – ні від чого не треба відмовлятися, адже все це веде до зростання та реалізації давніх цілей.

Є стара і мудра істина, доречна для Лева в травні – якщо зачиняються одні двері, отже, незабаром відчиняться інші.

Знак зодіаку Лев не повинен сумніватися у своїх можливостях, треба дивитися вперед із перспективою на майбутнє. Головне – шукати гідну альтернативу всьому, що буде розглядатися. Гороскоп на травень застерігає Лева: не потрібно виставляти на публіку свої особисті плани, тому що вони лише ваші та нічиї більше.

Марс наповнить Лева неймовірною силою та енергією, що призведе до усвідомлення своєї значущості та ретельного аналізу внутрішніх якостей.

Особисте та сімейне життя Лева в травні теж зазнає змін. Можливе народження дитини чи онука. Деякі вперше одружаться або обвінчаються. Більше часу приділяйте інтимній сфері, фінансовій стороні та психологічному стану.

  • Сприятливі дні у травні 2022 для Лева: 21, 23, 27, 29, 30
  • Несприятливі дні: 7, 16, 11 травня 2022 року.

Знак зодіаку Лев: любовний гороскоп на травень 2022Знак зодіаку Лев: любовний гороскоп на травень 2022

Астрологи вважають, що багато представників знаку зодіаку Лев можуть розраховувати на цікаву зустріч з людиною, з якою вони спілкуватимуться «на рівних». Ваші погляди на життя співпадатимуть майже на сто відсотків. Ви спілкуватиметеся на різні теми, розмірковуватимете про високі матерії.

Любовний гороскоп на травень 2022 року прогнозує для знаку зодіаку Лев чудовий місяць, коли можна без упередження і передумов спілкуватися із дивовижною людиною.

Можливе знайомство у дальній поїздці, зв’язок із іноземцем. Це буде людина, близька за інтересами, незважаючи на різницю культур. Якщо раніше Лев не вірив в кохання з першого погляду, то тепер сам зануриться в це почуття із головою.

У сімейних представників Лева відбудуться зміни у стосунках із батьками чоловіка. У травні вдасться порозумітися з ними і поговорити по душах. Кохана людина продемонструє такі чудові якості, про які Лев навіть не здогадувався. Тільки не варто забувати про особисті справи, розчиняючись поблизу «другої половинки». Все добре в міру, слід пам’ятати про це. Любовний гороскоп для Лева радить в травні, за можливості, запланувати спільну подорож, відвідати нові місця – зміна місця сприятливо вплине на сімейні стосунки.

Любовний гороскоп на травень 2022 року радить Леву внести в інтимну близькість різноманітність.

Треба прибрати з особистого життя всі відтінки сірого та нудного, нехай кохання розквітне яскравими фарбами. Знак зодіаку Лев захоче відчути те, що він відчував із партнером раніше. Щоб повернути чудові емоції і щирі почуття, слід частіше бути наодинці з обранцем. Гороскоп на травень радить чарівним представницям Лева зайнятися зміцненням психічного здоров’я. Не виключено, що ваш чоловік, можливо, виявлятиме агресію у стосунках.

Гороскоп Лева травень 2022 року – що чекає на цей знак зодіаку в діловій сфері і на роботі?Гороскоп Лева травень 2022 року – що чекає на цей знак зодіаку в діловій сфері і на роботі?

Наприкінці весни в Лева з’явиться бажання брати участь у різних заходах, створити надійну команду та працювати на зміцнення ділових відносин. Оточення помітно вплине на інтелектуальний розвиток і кар’єру загалом.

Тим представникам знаку зодіаку Лев, хто вже має приватний бізнес, належить оновлювати штат співробітників. Від того, яких людей Лев збере в колектив, залежатиме успіх його підприємницької справи. Важливо підходити до процесу справедливо і без меркантильності. Плани у Лева можуть різко змінитись, як і пріоритети.

Меркурій розпочне свій ретроградний шлях з 10 травня через 11 Дом гороскопу Лева. Це означає, що стосунки з друзями стануть міцнішими, як і відбудеться реконструкція у спілкуванні з колегами, начальством та близькими.

Травень – сприятливий місяць для зав’язування контактів за допомогою соціальних мереж.

Імовірні несподівані зустрічі та тепле спілкування з тими, кого ви давно не бачили. Ці люди можуть кардинально вплинути на рішення та настрій Лева. Можлива моральна підтримка з боку старого друга.

Гороскоп на травень не виключає, що в комусь Лев розчаруєтеся остаточно. З цією людиною стосунки були довгими, але ні до чого продуктивного не привели. Суцільне нерозуміння, причіпки та критика. Головне, щоб Лев не опускався до образ і сарказму щодо цієї людини.

Якщо потрібно, то можна якийсь час побути на самоті. Це допоможе зазирнути всередину себе і зрозуміти суть того, що відбувається.

Обов’язково треба довести до кінця розпочаті справи та проекти, нічого не можна пускати на самоплив у травні 2022 року. Всі нові проекти можна починати після того, коли Меркурій почне шлях прямою.

Гороскоп Лева на травень 2022 дає прогноз на здоров’я і самопочуттяГороскоп Лева на травень 2022 дає прогноз на здоров’я і самопочуття

Астрологи вважають, що Лев у травні жодного разу не поскаржиться на погане самопочуття. Навпаки, здоров’я буде міцним, а настрій чудовим.

Сонце – управитель Лева, перебуває в 10 Домі гороскопу Лева, який відповідальний за вирішення професійних питань. Тільки не потрібно дні та ночі проводити в роботі, треба приділяти час і відпочинку. Інакше можна запросто захворіти, підхопити грип або алергію.

Загалом, в травні у багатьох представників знаку зодіаку Лев стан буде добрим, вони будуть відчувати бадьорість та енергійність.

Гарний ефект будуть мати заняття спортом, але Лев повинен пам’ятати про міру. Не можна надто напружуватися під час тренувань

Гороскоп на травень застерігає Лева: слід бути обережним на дорозі, під час роботи з побутовими та електричними приладами.

Крім цього не можна ризикувати та влазити в авантюри.

Астрологи радять Леву відновлювати сили, якщо будете відчувати, що не може сконцентруватися на елементарних завданнях. Також у травні Леву треба контролювати психічний стан, не нервувати та виїжджати на природу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст