ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Рака на червень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп для Рака на червень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл склала гороскоп для Рака на червень 2019 року. В ньому вона досить докладно розповість про можливості, які нададуть Вам планети і зірки у червні. Тим паче, що частина Раків буде святкувати свій день народження в цьому місяці.

Гороскоп для Рака на червень 2019 року від Анжели Перл, передбачення на першу половину місяця

Червень очікується досить спокійним. Якщо Ви плануєте операції з нерухомістю чи продаж-купівлю автомобіля, астролог радить це робити в червні.

Молодик в червні буде 3 числа в Вашому 12 домі. Це сприятиме очищенню, завершенню чогось, завершити всі справи – прибрати, вимити, щоб звільнити енергію для Вашого нового року. Підготовка до святкування дня народження буде також дуже вдалою в ці дні впливу Молодика. Також може бути невеличка приємна подорож.

На думку астролога,період дії Молодика з 3 по 13 червня – прекрасний час позбутись чогось зайвого: поганих звичок, непотрібних речей, зайвих кілограмів, токсичних стосунків – Ви можете поставити крапку в неприємних для Вас стосунках.

З 5 червня Марс і Меркурій дадуть сплекс енергії Раку, що дасть Вам велике бажання досягати чогось – навчатися, поїхати кудись, чи змінити імідж. У Рака з’явиться сміливість і рішучість щось змінювати в своєму житті.

З 10 червня Венера буде сприяти, щоб Ви присвятити час собі – як духовному розвитку, так і тілесному догляду за собою: будуть дуже ефективними всі процедури для краси. Венера може спровокувати романтичні, таємні побачення з одруженою людиною. Але тут астролог радить бути обережними, щоб не зашкодити стосункам у Вашій сім’є таким ад’юдьтером.

В середині червня можливі віщі сни, прислухайтесь до себе.

Гороскоп для Рака на червень 2019 року від Анжели Перл, передбачення на другу половину місяця

Повний Місяць 17 червня може внести ясність у професійній сфері: можливо Ви отримаєте нову роботу, чи звільнити когось, якщо у Вас свій бізнес, чи можете знайти інвесторів для проекту.

Нептун принесе Раку можливість отримати унікальний духовний досвід, чи Вам відкриються якість езотеричні знання, також можуть бути цікаві подорожі.

Сонце прийде у знак Рака 22 червня, що принесе багато радості, здоров’я і сил – Ви відчуєте енергетичний підйом, що допоможе Вам у справах.

Меркурій прийде 28 червня у дом грошей – Ви можете придумати новий спосіб заробити гроші, чи Ви отримаєте пропозицію співробітництва. Хороша новина чи хороша ідея стосовно фінансів може прийти до Рака в цей час.

Загалом – червень 2019 року для Рака, на думку астролога Анжели Перл, буде хороший і спокійний, багато справ будуть просуватися.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст