Анжела Перл: гороскоп з 19 січня 2022 на півтора роки

19 січня 2022 року відбувається перехід кармічного вузла в новий знак зодіаку – Телець і відмий астролог Анжела Перл склала гороскоп на півтора роки. В ньому Анжела Перл розповіла, на чому кожен знак зодіаку повинен сфокусувати свою увагу в ці півтора роки, пояснила, як зміниться життя після зміни знаку зодіаку кармічним вузлом.

Що таке кармічний вузол і які головні ознаки його наявності?

Перш, ніж ознайомитися з гороскопом Анжели Перл про вплив зміни знаку кармічного вузла, слід хоча б коротко з’ясувати, що ж таке кармічний вузол і чому так важлива ця астрологічна подія.

Людське життя це завжди контакт з навколишнім світом, це взаємозалежність зовнішнього і внутрішнього. Поки ми не виправимо наші стосунки, не гармонізуємо їх, ми залишаємось у лещатах карми, і життя продовжується з тими ж страхами, стресами, нещастями, з уривчастими бризками радості та досягнень. Коли всі наші рахунки у відносинах очищені, ми вільні та звільнені від зв’язків карми.

Кармічний вузол показує міцний зв’язок між двома або більше людьми, душі яких із попередніх втілень пов’язані взаємними претензіями, невиконаними обов’язками та вантажем негативних дій (або гріхів). Такі комбінації можуть розтягнутися на дуже довгий час. Якщо людина не хоче змінюватися, не вирішує проблеми та накопичує травми, кармічний вузол зростає та міцніє.

Астрологи називають 2 кармічних вузли, які мають духовне значення (це не реальні небесні тіла)

Північний кармічний вузол має назву Раху

Північний вузол – це шлях, який людина повинна пройти в цьому втіленні, це виклик, це місія. Раху (висхідний кармічний вузол) вказує напрямок в житті, де здобувається досвід. Це складний шлях, але людина отримує інструменти, щоб подолати всі складнощі на ньому.

Південний кармічний вузол – Кету

Південний вузол – це той багаж, з яким людина приходить в цей світ. Кету ще називають низхідним, який відповідальний за вже пройдений шлях, за вроджені здібності. Як правило, ним легко йти, але не можна за ним жити.

У випадку, коли людина знову повертається на старий шлях, доля приносить нові нещасті і випробування, щоб нагадати про справжні цілі.

Ознаки, які вказують на кармічний вузол зв’язку з людиною

Астрологи назвали кілька ознак, які покажуть, що в людини є кармічний зв’язок з кимось:

  • у вас багато претензій до цієї людини, неконтрольований гнів;
  • постійні конфлікти, іноді через дрібниці;
  • якщо ви хочете розірвати стосунки, обставини склалися так, що вам доведеться бути разом;
  • навіть на відстані певна людина викликає негатив: роздратування, недовіру, ненависть, іноді підсвідомий страх

Анжела Перл: гороскоп з 19 січня 2022 на півтора роки для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак 

Вже 19 січня 2022 року північний кармічний вузол на півтора роки розміститься в знаку Тельця, і ця подія змінюватиме фокус уваги. Як вже зрозуміло, ця астрологічна подія дуже важлива, яка має велике значення для особистості. Тому варто прислухатися до порад астролога і зосередити більше уваги, щоб пропрацювати саме ту сферу, на якій фокусується північний кармічний вузол Раху.

Овен

Кармічний вузол в знаку Тельц переходить в секторі фінансів і грошей Овна – це 2 Дом гороскопу. 2 Дом відповідальний за фінансову сферу життя: гроші, нерухомість, рухоме майно, дорогоцінності тощо. Відповідно зі зміною знаку кармічного вузла, на найближчі півтора року знак зодіаку Овен повинен зосередити увагу на фінансах і кар’єрі (успішна кар’єра – покращення матеріального становища). Представникам знаку Овна, щоб пройти випробування кармічного вузла, доведеться багато працювати. Астролог Анжела Перл рекомендує ретельно розподіляти сили, щоб їх вистачило на весь шлях. Овну потрібна енергія, щоб унеможливити перевтому та проблеми зі здоров’ям.

Телець

Кармічной вузол півтора роки буде знаходитися в 1 Домі гороскопу Тельця, що відкриває можливості для самореалізації. Гороскоп Анжели Перл вважає, що з 19 січня на півтора роки для Тельця прийшов час змін. В цей період важливо прислухатися до власного серця. А рішення слід приймати самостійно, без допомоги зі сторони.

Астролог прогнозує, що знак зодіаку Телець буде мати багато нових знайомств, широкі можливості для розвитку власної справи. Телець, який хоче почувати себе більш впевнено, може змінити імідж (за це відповідальний 1 Дом гороскопу) і це буде дуже доречно.

Близнюки

Північний кармічний вузол 19 січня перейшовши в знак Тельця оселяється в 12 Домі гороскопу Близнюків. Тому на цей час Близнюки отримають можливість усамітнитися. Принаймні, буде можна дещо відокремити від себе метушливий зовнішній світ. Це допоможе краще пізнати себе, віднайти внутрішню свободу та знайти і розвити свої таланти і здібності, які поки ще не проявили себе. Астролог Анжела Перл не виключає варіант, що Близнюки можуть переїхати в іншу країну, щоб змінити своє життя. Ці півтора роки – час для Близнюків, щоб змінити своє життя, побути наодинці зі своїми думками, почати шлях до трансформації свідомості та істини.

Рак

Наступні півтора роки знак зодіаку Рак отримає зміни в життя, які пов’язані зі спілкуванням. Справа в тому, що кармічний вузол у Тельці перебуває в 11 Домі гороскопу – Дом друзів і у тому числі він відповідає за соціальну сферу. Виходячи з цього, у людей знаку Рак можуть з’явитися нові знайомі, корисні ділові зв’язку. Рак може поміняти своє оточення. Гороскоп Анжели Перл не виключає, що Рак може очолити якусь організацію чи стати публічною особою.

Анжела Перл дає поради знаку зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон з 19 січня 2022, коли кармічний вузол змінює знак зодіаку

Гороскоп Анжели Перл дає важливу пораду, на чому зосередити увагу, щоб відпрацьовувати свої кармічні борги і як рухатися далі

Лев

Вогняний Лев отримав рекомендацію астрологи на найближчі півтора роки зосередити свою увагу на 10 Домі гороскопу. Цей Дом відповідає за репутацію, кар’єру. 10 Дом – це найвища точка гороскопу. Отже, перебування кармічного вузла в цьому домі, підштовхує Лева зосередити свою увагу саме на цих сферах життя: досягнення, кар’єра і професійна репутація.

Знак зодіаку Лев може змінити свій статус,  стати дуже популярним на шляху до нових успіхів. При цьому астролог рекомендує зосередитись на своїй репутації, щоб вона не постраждала від необдуманих кроків та ризиків, яких можна уникнути. Кармічний вузол дає і новий статус, пов’язаний із одруженням або розлученням.

Діва

Події в житті Діви, які найближчі півтора року будуть відбуватися в 9 Домі гороскопу, повинні бути в центрі уваги. 9 Дом опікується далекими подорожами, навчанням. Отже, Діва буде зосереджена на подорожах, міжнародних проектах та зміні місця проживання. Представники знаку зодіаку Діва можуть розширити горизонти, оформити візу або дозвіл на проживання в іншій країні. Це дозволить познайомитися з культурними надбаннями інших народів, сприятиме знайомству з цікавими. Ці нові контакти, у свою чергу, допоможуть освоїтися на новому місці.

Терези

Для Терезів важливою стає фінансова сфера. але на відміну від Овна, Терези повинні зосередитися на «зовнішніх» фінансах. Тому що кармічний вузол в Тельці півтора роки перебуватиме у 8 Домі гороскопу, який відповідає за «чужі» гроші. Гороскоп Анжели Перл прогнозує, що Терези можуть отримати несподівані матеріальні лаги. Наприклад, отримати спадок, якщо Терези грають в лотерею – може бути суттєвий виграш. Або ж це може бути великий кредит, який візьме цей знак зодіаку. Астролог радить Терезам зосередити увагу на своєму розвитку і фінансовій грамотності, щоб правильно впоратися з отриманими коштами, створити собі фінансову незалежність. Або ж, Терези можуть розпочати власний бізнес, який має всі шанси приносити гарний прибуток.

Скорпіон

Для знаку зодіаку Скорпіон наступні півтора роки будуть проходити під знаком відносин, тому що кармічний вузол перебуває в 7 Домі гороскопу. Цей Дом відповідає за знайомих і приятелів, колег по роботі і партнерів у бізнесі. Гороскоп Анжели Перл передбачає, що цей період стане часом змін для Скорпіона в сенсі стосунків. Ймовірно, що зміниться коло спілкування Скорпіона, з1являться нові знайомі і колеги (партнери). Це підвищить шанси для укладання вигідних умов, розширенню бізнеса чи кар’єрного зростання Скорпіона. Не менш важливим, на що звертає увагу астролог будуть відносини в особистому житті Скорпіона: не виключені розлучення або довгоочікуване весілля.

Анжела Перл: гороскоп з 19 січня 2022 пояснює, як перехід кармічного вузла вплине на знак зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Якщо прислухатися порад астролога і уважно діяти у відповіднизх сферах життя, можна покращити свою краму і полегшити собі життя

Стрілець

Увага знаку зодіаку Стрілець зосередиться в 6 Дому гороскопу, який відповідає за вирішення проблем. Що це означає? – Для Стрільця відкриються додаткові можливості займатися своїм життям. З’явиться варіант змінити роботу чи сферу діяльності, буде можливість розвиватися та отримати фінансову незалежність. Також, як передбачає гороскоп Анжели Перл, протягом цих  півтора року для Стрільця буде актуальною тема, пов’язана з будівництвом – ремонтами. Мається на увазі, що Стрілець може робити ремонт, придбати квартиру або будинок чи може купити ділянку під майбутнє будівництво.

Козеріг

Починаючи з 19 січня 2022 року фокус уваг Козерога буде направлений на питання, які пов’язані із задоволеннями. Тому, що з цієї дати півтора року далі – кармічний вузол буде перебувати в 5 Дому гороскопу, який відповідає за все, що входить в поняття «розваги» – кіно, туристичні подорожі, секс, книги тощо. Козерогу відкриється можливість проявляти свої творчі здібності, зав’язати романтичні відносини. Також, Козеріг може в цей період планувати і реалізувати мрію про розширення сім’ї. порада астролога Анжели Перл для Козерога, коли кармічний вузол буде в 5 Домі: всебічно розвивайтеся, отримуючи подарунок долі – не відмовляйтеся, а з вдячністю приймайте його. Слід прислухатися до підказок інтуїції, вона вчасно направить, щоб Козеріг опинився в потрібному місці.

Водолій

Перехід кармічного вузла вплине на знак зодіаку Водолій в сфері сім’ї і нерухомості, за які відповідає 4 Дом гороскопу. Цей Дом наших найближчих родичів і наших пращурів. Астролог передбачає, що Водолій може переїхати жити в іншому місті, або почне ремонт чи будівництво будинку. Представники цього знаку зодіаку повинні бути готові до зміни складу сім’ї (за це також відповідає 4 Дом гороскопу) – може народитися дитина, або ж ваші діти одружаться. Можливо, що дорослі діти Водолія вирішать жити окремо і з’їдуть з батьківської оселі.

Риби

Фокус уваги знаку зодіаку Риби буде зосереджений на спілкуванні, за яке відповідає 3 Дом гороскопу, в якому знаходиться кармічний вузол з 19 січня 2022 року. Гороскоп Анжели перл вказує, що Риби повинні бути готові до нових знайомств, у тому числі з людьми з-за кордону. У Риб можуть з’явитися нові друзі, встановляться корисні зв’язками. Крім вказаного, 3 Дом гороскопу ще відповідає за техніку і засоби комунікації. Отже, Риби в цей період можуть придбати або замінити на новий автомобіль, купити нову техніку додому. Всі півтора роки астролог радить Рибам  бути уважними з документам, які будуть оформлюватися.

Дом гороскопу і його коротка характеристика

Карма по знаку Зодіаку

Тест на чистоту карми допоможе зрозуміти свій шлях

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст