Карма по знаку Зодіаку

Кожна людина може дізнатися, яка у неї карма по знаку Зодіаку, як її визначили астрологи. Кармою називають закон, по якому всі без виключення, проживають життя, яке заслужили у минулих втіленнях. Якщо життя здається складним і непривітним, вірогідніше за все – у минулому житті було скоєно помилки, які у теперішньому житті людина відпрацьовує. Знання, яка карма по знаку Зодіаку, допоможе зрозуміти свої ймовірні минулі помилки та зробити все, щоб їх виправити.

Карма по знаку Зодіаку для Овен

Представників Овна вважають людьми, які мають саму молоду карму. Тобто під цим сузір’ям народжуються молоді душі в одному з перших своїх втілень. Астрологи вважають, що Овен несе із минулого життя глибоку образу на оточення, через це їм потрібно раз за разом вгамовувати свій гнів і запальний характер.

Змінити життя на краще Овен може тоді, коли віднайде внутрішню гармонію, зможе керуватися розумом, а не емоціями. Терпіння, допомога і підтримка близьких допоможуть Овнам почати шлях до щасливого життя, в якому немає ні образ, ні поразок.

Карма по знаку Зодіаку для Тельця

Астрологи вважають, що карма Тільця в теперішній реінкарнації полягає у боротьби з особистими страхами і боязливістю. Це обумовлено тим, що у минулому житті Тілець був дуже вразливою людиною.

Надмірна емоційність може шкодити в особистому і діловому житті, тому одна з головних задач для Тільця у виправленні карми – навчитися справлятися з негативними емоціями. Також, ще одним важливим кармічним завданням для Тільця являється вміння бути вдячним за те, що у них є.

Тілець повинен стійко долати труднощі і справлятися з проблемами самостійно, щоб у майбутньому не стикатися з подібними ситуаціями.

Карма по знаку Зодіаку: Близнюки

Багатьом буде здаватися дивним, але Близнюки відчувають складнощі у спілкуванні з людьми, тому щоразу вони змушені навчатися соціальним навичкам. Кармічна задача, яка стоїть перед Близнюками – навчитися правильно обирати життєвий шлях і не відволікатися на другорядні задачі. Ще одне завдання Близнюків – передати свої знання оточенню.

Близнюків присилають у цей світ для передачі своїх духовних та інтелектуальних навичок. Представникам цього знаку Зодіаку важливо подорожувати і набиратися життєвого досвіду, щоб і в новому втіленні їм було що сказати і чому навчити оточуючих.

Карма по знаку Зодіаку для Рака

Представників сузір’я Рак недарма вважають скритним, але у минулих народженнях, вони страждали через нерозділене кохання. В теперішньому перероджені Раки повинні побудувати міцні стосунки, створити дім, в якому вони будуть не просто щасливі, але й відчуватимуть захист.

Астрологи рекомендують Ракам звернути увагу на свої емоції, старатися тримати їх під контролем і не покладатися тільки на них. Голос розуму повинен переважати над почуттями, щоб постійні образи не стали причиною неприємностей в особистому та діловому житті.

Карма по знаку Зодіаку: Лев

Лев повинен самостійно досягати успіхів у житті, тому що він несе карму минулих життів, коли Леви не могли знайти надійну людину, якій можна довіряти.

Рекомендація астрологів: Лев повинен стримати гординю, яка часто заважає особистим стосункам, а також просуванню по кар’єрних сходах. Кармічним завданням Левів є необхідність спокійно сприймати критику і робити висновки з неї на майбутнє, щоб надалі не робити прикрих промахів.

Карма по знаку Зодіаку для Діви

Для Діви кармічним завданням у цьому втіленні являється необхідність навчитися пізнавати закони Всесвіту. Вони повинні зрозуміти, що в житті нічого не відбувається просто так. У минулих втіленнях Діва мала дар зцілення або мали інші таланти, за допомогою яких допомагала людям. Тому і в теперішній реінкарнації таке покликання буде вірним шляхом до благополуччя. Незважаючи на такі позитивні риси, в цьому житті Діва повинна подолати в собі бажання чіплятися до всіх і нав’язувати свою думку, інакше удача буде обходити їх стороною, як і щастя в особистому житті.

Карма по знаку Зодіаку: Терези

Кармічним завдання теперішньої реінкарнації Терезів – набуття гармонії і рівноваги, позбутися крайнощів, через яке їх життя стає смугою перешкод. Терезам в минулих втіленнях була відведена роль миротворців, які були здатні об’єднувати людей, вчити їх мудрості і взаєморозумінню. У нинішньому втіленні перед Терезами стоїть таке ж завдання, а значить, важливо дотримуватися гармонії у всьому

Карма по знаку Зодіаку для Скорпіона

В минулому житті Скорпіон проявляв необережність, тому в теперішньому втіленні повинен це відпрацювати. Необачні вчинки впливають на долю, тому астрологи рекомендують Скорпіонам стримати запал і частіше бути обережними. Усвідомлення неправильного шляху і виправлення помилок дозволять Скорпіонам відчути не тільки радість в житті, але і винести уроки на майбутнє.

Завданням для представників Скорпыона є вибір шляху до добра, подолання всього, що тягне на дно, в тому числі шкідливих звичок і злоби.

Карма по знаку Зодіаку: Стрілець

Стрілець повинен навчитися тактовно поводитися і бути ввічливим з оточуючими. У своїх минулих втіленнях Стрільцям часто доводилося йти проти течії, і не завжди цей шлях був правильним. Щасливе життя очікує представників цього сузір’я в тому випадку, якщо вони повірять не лише в свої сили, але і в те, що добро дійсно рятує світ і душу кожного, хто прагне до світла.

Карма по знаку Зодіаку для Козерога

Козероги несуть в собі величезний життєвий досвід, накопичений за багато життів. Їх завданням є усвідомити і прийняти своє «я», не чекати схвалення з боку оточення. Козероги повинні знаходити баланс між почуттями та емоціями. Нерідко Козероги відчувають, що на їхніх плечах важкий тягар, від якого необхідно позбутися, і зробити це буде простіше, якщо прийняти той факт, що самокритика може бути не тільки творчою, а й згубною для Козерогів.

Карма по знаку Зодіаку: Водолій

В минулих своїх втіленнях інтереси Водоліїв поширювалися на вивчення принципів рівності і справедливості, тому в нинішньому житті їм надається свобода як у виражені власних поглядів, так і у виборі життєвого шляху. Астрологи попереджають Водоліїв про те, що їм важливо усвідомити просту істину, яка полягає в тому, що оточення не повинно йти за Водоліями. Їм варто побороти внутрішнє впертість і бажання керувати всіма без винятку, щоб досягти щастя і процвітання.

Карма по знаку Зодіаку: Риби

Знак Риб вважають кармічним знаком Зодіаку, тому що вони мають багатий життєвий досвід і прожили безліч перевтілень. Кармінним завданням цього втілення Риб є усвідомлення своєї сили і вміння справлятися з емоціями, а не йти у них на поводу. Творення, позбавлення від негативних рис характеру і допомога іншим, дозволять Рибам досягти великих успіхів в житті і не затьмарювати собі існування образами чи іншими негативними проявами характеру.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст