ГоловнаАрхівВесняне рівнодення 2021: точна дата і час, коли настає новий астрономічний рік

Весняне рівнодення 2021: точна дата і час, коли настає новий астрономічний рік

Весняне рівнодення – це новий рік, астрологічний. Точна дата і час, коли весняне рівнодення 2021 в Україні, відчиняє відлік нового астрологічного року. Якщо прислухатися до порад астрологів і відмовитися від того, що може накликати біду, тоді можна змінити своє життя на краще. Фахівці вважають, що проведений в цей день ритуал на позбавлення від проблем, може бути дуже дієвою акцією, яка по-справжньому допоможе.

Весняне рівнодення 2021: точна дата і час цієї астрономічної події

У цьому 2021 році, весняне рівнодення відбувається у суботу, 20 березня об 11-37 за київським часом. Цей день слід провести у радісній атмосфері, якомога більше веселитися і спілкуватися з дорогими людьми.

Що можна робити на весняне рівнодення

Залучати удачу. Новий рік – це завжди початок нового. Також, в цей день можна залучати удачу в новий етап життя. Тому так важливо на весняне рівнодення налаштуватися на позитив, облишивши погані думки і спомини, позаду.

Позбутися поганих звичок. День весняного рівнодення енергетично чудово підходить, щоб позбутися тих звичок, які не дають вам йти вперед і розвиватися. Це може бути як паління, чи зловживання алкоголем, так і зневіра і прокрастинація тощо.

Загадувати бажання. Енергетика Всесвіту прихильна до здійснення мрій. Тому в день весняного рівнодення можна зробити карту бажань, щоб мрії втілилися в життя.

Речі, які не можна робити в день весняного рівнодення

  • провокувати конфлікти;
  • бажати комусь зла і біди;
  • тішити своє его і негативні емоції.

В день весняного рівнодення можна провести ритуал на позбавлення від проблем

Щоб провести цей ритуал, треба заздалегідь підготуватися. Потрібно мати темну (чорну тканину), білу свічку. Але крім цього, важливо зібрати предмети, які у ваших очах символізують проблеми. Наприклад, гілки – як символ того, що хтось встромляє вам палки в колеса, невдалі ваші роботи (проекти), фото людини, яка зробила вам боляче або зрадила, ключі від домівки, де вам погано тощо.

  1. Всі ці речі потрібно покласти в центр чорної тканини і зверху покласти записку з текстом: «З минулим життям покінчено. Починаю нове, з чистого аркуша, бажанням і удачею скріплене». Потім все це треба зав’язати у вузол і винести на смітник, бажано подалі від житла.
  2. Рівно опівночі в день весняного рівнодення треба запалити білу свічку і проговорити слова: «Нове життя починаю, перед вогнем підтверджую. Прошу Всесвіт мені допомогти мої негаразди перемогти. Очистити душу і тіло від того, що накипіло. Закрити всі двері невдач, відвернути від мене тих, хто на моєму шляху більше нічого не означає ».
  3. Після чого треба задути свічку і лягати спати.
  4. Вранці треба обов’язково згадати, що наснилося вночі. Якщо сон був приємний, приніс позитивні емоції, це вказує на те, що ваші слова почуті, і з цього моменту у вас починається новий етап. У разі, якщо сон був важким, викликав якісь неприємні емоції, значить щось з минулого життя вас не відпускає і тягне назад. Тому слід проаналізувати своє життя, щоб виявити цю проблему.

День весняного рівнодення може стати поворотним моментом у долі кожної людини. Важливо бути впевненим в собі і своїх діях, а щоб не злякатися і відкритися назустріч оновленню, потрібно щодня читати позитивні установки – афірмації.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст