ГоловнаАрхівРамадан 2021: коли починається і коли завершується священний місяць Рамадан

Рамадан 2021: коли починається і коли завершується священний місяць Рамадан

Щороку мусульмани відзначають велике свято Рамадан, коли починається і коли завершується священний місяць Рамадан 2021 було озвучено на засіданні Українського центру з фатв та досліджень. Також, дата закінчення Рамадану співпадає з великим святом мусульман Ід аль-Фітр

Рамадан 2021: дати, коли починається і коли завершується священний місяць Рамадан в Україні

  • Дата початку священного місяця – вівторок, 13 квітня 2021 року.
  • Коли закінчується Рамадан 2021 – четвер, 13 травня.

Дата завершення являється і датою свята Ід аль-Фітр (Рамадан-байрам)

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, духовне керівництво мусульман дає рекомендації стосовно виконання правил і вимог щодо поводження в цей період.

Більш детально ознайомитися з датами, сумами внесків і правилам поводження в священний місяць Рамадан 2021, можна на сторінці Саід Ісмагілов

Суми пожертв в священний місяць Рамадан 2021

  • Розмір закат аль-фітр 2021 року становитиме 110 гривень з людини, але можна жертвувати більше, за бажанням.
  • Розмір фідья (пожертви-покути за пропущені дні посту) 2021 року, відповідно, становить 110 гривень на день, або треба нагодувати якусь людину двічі на день.
  • Нiсаб закат аль-маль 2021 року починається від суми 4700 доларів США, або 130 000 грн — це дорівнює приблизній вартості 85 грамів золота за курсом Нацбанку України.

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФАТВ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ ВИЗНАЧИВ ДАТИ РАМАДАНУ ТА РОЗМІР ЗАКАТ АЛЬ-ФІТР

Що таке Рамадан

Згідно правил, щороку у мусульман настає священний місяць Рамадан (Рамазан). Це дев’ятий місяць за мусульманським календарем, який відраховує дні за місячними фазами. Тому настання священного місяця Рамадан щороку уточняється.

В перекладі з арабської мови, Рамадан – це «палючий», «спекотний». В цей місяць правовірні мусульмани тримають свій піст. В цей період часу мусульмани постують весь світовий день (з ранкових сутінок) і починають вживати їжу після заходу Сонця.

Закінчується священний місяць Рамадан великим святом Ураза-байрам або Ід аль-Фітр, у 2021 році ця дата припадає на 13 травня.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст