ГоловнаАрхівГороскоп травень 2021: Телець може сподіватися на цікаві знайомства і незвичайні пригоди

Гороскоп травень 2021: Телець може сподіватися на цікаві знайомства і незвичайні пригоди

Гороскоп на травень 2021 року передбачає, що Телець може сподіватися на цікаві знайомства і незвичайні пригоди, які принесуть небесні світила. Останній місяць весни буде досить цікавим, але представникам Тельця потрібно бути обачними з іншими людьми, особливо з малознайомими.

Гороскоп для Тельця на травень 2021 рокуГороскоп для Тельця на травень 2021 року дає загальну характеристику періоду

Астрологи вважають, що травень буде цікавим для людей цього знаку. Але Телець повинен бути обережним, адже не всі люди доброзичливі. Гороскоп на травень застерігає Тельця: перш, ніж відкривати душу стороннім, варто добре подумати.

Останній місяць весни може принести вирішення давніх робочих проблем. Не виключено, що найбільш працьовитий представник Тельця зможе піднятися по кар’єрних щаблях. А безробітні представники знаку отримають шанс влаштуватися на роботу в гідному місці. Однак, без зусиль нічого не вийде. Тому гороскоп рекомендує Тельцю у травні займатися самоосвітою і вдосконалювати комунікативні навички.

Перспективи в особистому житті для Тельця у травні цього року

  • Венера в Близнюках обіцяє самотньому Тельцю початок нових відносин.
  • Тельці, які перебувають у союзі, мають хороші шанси на щасливе спільне майбутнє.

Гороскоп для Тельця на травень 2021 рокуГороскоп травень 2021: Телець у першу декаду травня повинен присвятити час особистому життю

Початок травня досить оптиммістичний для більшості представників цієї земної стихії.

Особисте життя

Гороскоп Тельця на травень 2021 року рекомендує присвятити початок місяця роботі над особистим життям. На початку місяця у Тельця може бути можливість впливати на протилежну стать.

Сімейні представники Тельця можуть знайти компроміс з деяких нагальних питань, які хвилюють родину.

Самотній Телець приверне загальну увагу і інтерес в будь-якій компанії. Від цього виграють шукачі любовних пригод.

Ділова сфера

Протягом перших десяти днів травня Телець можете зіткнутися з несправедливим поводженням з боку колег. Гороскоп радить не звертати уваги на недобрі слова і нападки оточуючих. Меркурій у Тельці допоможе зберегти внутрішню рівновагу в гармонії.

Астропрогноз для ТельцівГороскоп для Тельця на травень 2021 року передбачає випробування в другу декаду травня

На початку другої декади травня представникам цього земляного знаку загрожують різного роду випробування. Скоріше за все, вони будуть пов’язані з роботою і відносинами.

Як би не складалися обставини, гороскоп просить не вдаватися до окультних знань або допомоги людей, що володіють цим даром. Можливо, Телець піддасться швидкоплинному пориву, і за це доведеться заплатити досить високу ціну.

Молодик, який проходить 11 травня у знаку Тельця, не буде негативно впливати на енергетичний потенціал людей цього знаку до середини місяця. Тому гороскоп Тельця на травень радить уважно стежити за словами, сказаними кому-небудь навколо. Ніяких загроз і недобрих побажань бути не повинно, тому що все сказане може повернутися бумерангом.

Астропрогноз для ТельцівГороскоп травень 2021: Телець повинен стежити за здоров’ям в третю декаду травня

Наприкінці травня, в третю декаду місяця, гороскоп Тельця на травень рекомендує займатися здоров’ям і слідкувати за самопочуттям. Тельцю слід більше часу проводити на свіжому повітрі і не забувати про регулярний і своєчасний прийом вітамінів.

Кінець місяця краще присвятити спілкуванню з близькими друзями. Можна запросити до себе гостей або разом відвідати розважальні заклади, якщо ситуація з коронавірусом дозволить це. Однак на Повню у знаку Стрільця – 26 травня, не можна зловживати алкоголем, тому що це може призвести до негараздів.

У третій декаді травня справи не потребують багато уваги і енергії, якщо правильно вибудувати робочий процес.

Але в особистих стосунках Телець можете відчувати себе недостатньо впевнено. Гороскоп радить в кінці травня не конфліктувати з другою половиною. Досить скоро ситуація покращиться, потрібно просто запастися терпінням і не поспішати.

Астропрогноз для ТельцівГороскоп на травень 2021 року: Телець повинен знати важливі особливості травня

Люди, народжені під знаком Тельця, повинні звернути увагу на важливі особливості травня, коли слід бути більш пильними

Важливі дати:

  • 4, 5, 10, 17, 18 травня 2021 року

Примітка гороскопу, до чого варто бути готовими:

  • У перші два тижні травня увагу Тельця буде зосереджено на яскравій і емоційній події, яку він сам спровокує чи дозволить їй статися. Гороскоп для Тельця на травень передбачає, що забуті почуття прокинуться з новою силою, відродивши минуле.

Телець: характеристика знаку і цікаві факти

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст