ГоловнаАстрологіяТілець: характеристика знаку і цікаві факти

Представники всіх знаків Зодіаку мають своє прагнення, таємниці і секрети. У кожного знаку своя енергетика, сила і слабкість. Знак Тілець не виключення. Характеристика цього знаку Зодіаку і цікаві факти про його мотивацію, допоможуть краще розуміти Тільця.

Тілець: характеристика знаку

Тілець, стихія Землі , 21 квітня – 20 травня. Стихія Землі вливає на формування характеру цих людей. Тому Тілець часто економний і не буде займатися марнотратством. Але при цьому, тілець може придбати собі дорогу машину або модний одяг.

Люди, народжені під сузір’ям Тільця, завжди готові прийти на допомогу друзям, рідним і тим, хто звернеться до них з проханням. Вони готові допомагати і морально, і матеріально. Але так буде не завжди. Поки Тільце не знайшли своє кохання, вони завжди відкриті для друзів і знайомих. Як тільки Тілець знаходить свою другу половинку і створює сім’ю, то всі ніші відійдуть на другий план, вони повністю змінюють свої пріоритети. Тілець – це той знак Зодіаку, який всі сили і можливості покладе на забезпечення гарного життя своєї сім’ї і її безпеки.

Тільці люблять все красиве і вишукане. Вони справжні естети. Їм подобається все рак сиве у практичному сенсі. Наприклад, шикарне авто, модний і стильний одяг, ексклюзивний парфум.

Тілець: цікаві факти про представника цього знаку

Тілець: характеристика знаку і цікаві факти
Основна характеристика Тільця

Факт 1

Тільці не виносять нічого непостійного, тимчасового. Якщо вони дружать, то на все життя. Якщо закохуються, то назавжди. Навіть купуючи автомобіль, вони роблять це придбання на багато років, вкладаючи в цю покупку суттєві кошти.

Тимчасові стосунки у Тільця можуть бути, якщо в них вже є партнер, Якщо Тілець зраджує, то Ви про це ніколи не дізнаєтесь.

Факт 2

Життєве кредо для Тільця – їх домівка і їх близькі люди. Представники цього знаку просто обожнюють своє житло і затишок, який воно надає. Не завжди вони можуть проводити там стільки часу, скільки бажають. Але їх домівка – місце їх релаксу і відновлення сил.

Факт 3

Якщо Тілець у доброму гуморі, то він може підняти настрій кому завгодно. Можна впевнитися у цьому, якщо спостерігати за ним, коли він розповідає смішні історії

Факт 4

Одна із самих сильних рис характеру – терплячість, про яку багато Тільців і самі не здогадується. Вони здатні вичікувати безкінечно довго, поки не прийде слушний час для чого-небудь. Тільці добре грають в азартні ігри в карти, успішні в коханні і завжди домагаються того, чого хочуть. Ті представників цього знаку, хто насправді лінується, можуть собі дозволити нічого не робити. Але більшістьТільців приховує вміння чекати, маскуючи його під лінощі.

Факт 5

Тілець – це творці, тому не руйнують все навколо себе, а створюють. Вони заслуговують на те, щоб їм довіряти. Просто так вони нікого не обманюють і не підставляють. Вони не люблять брехати, хоча вміють гарно це робити. Тому Тільцям завжди можна вірити.

Факт 6

Тільці дуже ревниві, свою кохану людину вони можуть ревнувати практично до стовпа. Іноді складається враження, що Тілець намагається знати навіть думки свого партнера, щоб повністю його контролювати. Вони люблять коли їм підкорюються, але вони не тирани.

Факт 7

Неймовірний талант Тільця полягає в тому, що вони вміють маскувати свій страх, і не просто, а перетворюючи його на відвагу. З першого погляду здається, що вони дуже сміливі, але на справді – вони бояться.

Факт 8

Цікавий факт – якщо Тільцю зробити щось хороше, то він ніколи цього не забуде. Вони можуть забувати різні дати, але хороше ставлення до себе вони будуть пам’ятати завжди. Тому робити Тільцю добро дуже вигідно, адже потім вони віддячать стократ.

Факт 9

Коли Тілець гнівається, то його практично не можливо зупинити. Тому не варто доводити цих людей до нервового зриву, інакше може статися справжній емоційний шторм. Якщо Тільцю вчинити щось погане, то для цієї людини може настати справжнє пекло. Тельці обов’язково помстяться за образу, коли настане слушна нагода. А чекати вони вміють, про що розповідає факт 4.

Факт 10

Один з небагатьох негативних фактів, велика кількість Тільців не будуть спілкуватися з людиною, якщо вона не стильно одягається. Тобто вони можуть перервати стосунки, якщо не співпадають сексуальні погляди, якщо від у людини йде неприємний запах. Тілець помічає всі дрібниці.

Ви не можете копіювати текст