ГоловнаЕзотерика і магіяТест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас

Тест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас

Кожен день ми щось робимо, що впливає на наше життя. Адже життя складається з дрібничок, які створюють наш настрій –  кожна прекрасна посмішка, всі приємні слова і кожен, навіть, маленький прояв доброти, повертаються до нас за правилом бумеранга. Напівжартівливий тест про бумеранг, підкаже, які благословення повертаються до Вас за Ваші добрі справи

Уважно дивимося на картинку і вибираємо той бумеранг, який Вам найбільше сподобався

Тест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас
Вибираємо свій варіант бумерангу

Тест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас – варіант 1

Незалежно від того, вірите Ви в бізнес чи у стосунки, Ваші очікування рідко бувають оманливими чи ілюзорними. Ваше благословення у житті – це правда і віра. Ваша довіра, ймовірно, ґрунтується на серйозних причинах, і тому Ви рідко розчаровуєтеся у тому, у що вірите всією душею.

Тест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас – варіант 2

Ви позитивна людина і майже завжди готові спілкування і обміну думками в бізнесі чи у відносинах. Часто інші звертаються до Вас за підтримкою та мотивацією. Ви, зазвичай, ставитесь до людей доброзичливо, і вони завжди платять Вам тією самою валютою. Саме це добре ставлення Всесвіт повертає Вам.

Тест: бумеранг підкаже, які благословення повертаються до Вас – варіант 3

Скоріше за все, Ви знаєте, як любити людей. У Вас щедре серце, Ви вмієте палко кохати, щиро співчувати і з радістю допомагати. Таке ставлення до людей Всесвіт не може залишити без відповіді: воно повертається Вам взаємністю у відповідь на Ваше добре серце.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст