Гігієна порожнини рота надважлива. Але при щоденному догляді, іноді зубний камінь все одно з’являється. Існують способи, за допомогою яких можна відбілювати зуби в домашніх умовах. Для цього потрібно придбати деякі інгредієнти і провести чистку від зубних каменів вдома.

Народні способи допоможуть позбутися зубного каменя, не витрачаючи при цьому занадто багато коштів.

Відбілювання зубів за допомогою салату

В раціон харчування необхідно включити вживання салату перед сном, він допоможе позбутися від нальоту. Для цього візьміть редьку, натріть її на терці і додайте трішки порізаного лимону. Цей салат потрібно вживати незадовго до сну, поки зубні камені не зменшаться. Крім цього, такий легкий салат незадовго до сну, буде сприяти і схудненню.

Відбілювання зубів можна робити і в домашніх умовах
Салат з тертої редьки з лимоном

Ці продукти борються з бактеріями, лимон має властивість очищати і вибілювати зуби кислотою.

Відбілювання зубів за допомогою кори волоського горіха

Для відбілювання зубів буде добре допомагати кора волоського горіха. Візьміть 50 гр кори, залийте склянкою води і кип’ятіть на повільному вогні 20 хвилин. Готовий відвар потрібно використовувати для чищення зубів 5 разів на добу. Для чищення змочуйте зубну щітку в відварі і 3-5 хвилин чистіть зуби, як зазвичай. Так потрібно робити кожен день, поки не побачите результати.

Відбілювання зубів можна робити і в домашніх умовах
Відвар з кори волоського горіха допоможе здоров’ю зубів

Після їжі, потрібно чистити зуби ниткою для зубів. Вона тонка і добре потрапить у всі щілині між зубів. Залишки їжі не зможуть затримуватись і не будуть утворюватись камені.