Багато косметологів використовують масло чайного дерева для краси шкіри та волосся. Також, масло чайного дерева можна використовувати для підтримки здоров’я. Тримайте пляшечку масла чайного дерева не тільки в аптечці, а і серед косметики.

Масло чайного дерева — природний антисептик. Воно не тільки бореться з бактеріями, вірусами, грибками, а й стимулює імунітет.

Масло чайного дерева для краси, корисні поради

Як позбавитися від лупи

Масло чайного дерева може допомогти позбутися лупи. Коли Ви будете мити голову, у Ваш шампунь додайте 5-7 крапель цього масла, нанесіть на волосся, як зазвичай і почекайте 2 хвилин. Потім змийте як звичайно, коли миєте голову.

Зняти набряки ніг

За допомогою масла чайного дерева, можна зняти набряки на ногах. Для цього потрібно зробити ванночку з морською сіллю і додати 7 крапель цього масла. Потрібно занурити ноги у ванночку і потримайте у цій воді 15 хвилин.

Очищення шкіри

Видаляє прищики на тілі. Капніть 7 крапель масла в жменю вівсянки і під час прийняття душу масажуйте цією сумішшю спину і плечі. Потрібно провести 5 процедур.

Масло чайного дерева для здоров’я, корисні поради

Ангіна

При ангіні. Полоскати горло 3 рази в день розчином теплої води з 1 ч. Ложкою соди і 2 краплями олії.

Лікування герпесу маслом чайного дерева

При герпесі, потрібно кілька разів на день змащувати маслом ті пухирці, що з’явилися . Змащувати маслом потрібно поки болячка повністю не висохне.

Масло чайного дерева при кровотечі ясен.

Вранці і ввечері додавайте 3 краплі масла чайного дерева у склянку з теплою водою і потрібно полоскати ротову порожнину.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що масло чайного дерева не можна приймати всередину. Для збереження всіх корисних властивостей його краще зберігати в темному прохолодному місці.