Знеболювальні засоби з натуральних продуктів

У сучасному світі існує велика кількість знеболювальних пігулок. Але не всі вони такі безпечні, адже можуть давати побічні ефекти. Тому, якщо є можливість, можна скористатися знеболювальними засобами з натуральних продуктів. Такі засоби легко приготувати в домашніх умовах і вони можуть полегшити біль.

Знеболювальні засоби з натуральних продуктів: імбир

Чудодійні властивості імбиру давно вже підтверджені науково. Корінь імбиру найкраще допоможе, коли мова йде про біль у тілі. Сік імбиру здатен знизити біль у м’язах, він має протизапальну дію, адже в ньому міститься речовина гінгерола, вона полегшує різні види болю, навіть викликані артритом. Чай з імбиром – це краще жіночий засіб для зниження болю при менструації. Якщо посилити імбирний сік додаванням меду, то дія стане більш вираженою. Імбир у поєднанні з авокадо допоможе зняти остеоартрозний біль у суглобах при регулярному і довготривалому вживанні.

Знеболювальні засоби з натуральних продуктів: куркума

У складі курку́ми (Curcuma) є речовина – куркумин, яка має протизапальні властивості, знімає м’язові болі, також вона ефективна при артритних болях. Молоко з куркумою  і медом буде гарним засобом для профілактики артриту і болів у суглобах. Цей засіб потрібно вживати щоденно.

Знеболювальні засоби з натуральних продуктів: волоські горіхи

Волоські горіхи мають протизапальні властивості за рахунок вмісту в них омега-3 жирних кислот. Вони допомагають знизити рівень запалень, зняти м’язові болі. Паста з сирих волоських горіхів з базиліком запобігає м’язовим болям. Її можна вживати на постійній основі.

Знеболювальні засоби з натуральних продуктів: насіння льону

Ще один натуральний продукт, наповнений незамінними жирними кислотами омега-3. Насіння льону знімає навіть такі сильні болі, як при артриті і остеопорозі, а також знижують запалення і біль в суглобах

Знеболювальні засоби з натуральних продуктів радять приймати тривалий час, щоб відчути позитивні зміни.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст