ГоловнаЗдоров’яКористь алоє: сік алоє допоможе покращити зір

Багато людей мають проблеми з зором. Зараз існує багато сучасних препаратів, які повинні поліпшити зір. Але не всі лікарські засоби можуть допомогти. І тоді люди пробують народні методи. Відомий радянський академік Володимир Петрович Філатов розмістив один з своїх рецептів для поліпшення зору на дошці об’яв в одній із клінік очних хворобСік алое допоможе покращити зір: рецепт академіка Філатова

Згідно вищезазначеного рецепту потрібно мати такі інгредієнти:

  • сік алое – 100 гр;
  • подрібнені ядра волоських горіхів – 0,5 кг;
  • мед – 300 гр;
  • лимонний сік – вичавити сік з 3-4 лимонів.

Всі компоненти потрібно ретельно перемішати. Вживати отриману суміш потрібно по 1 десертній ложці тричі на добу за півгодини до їжі. Академік В.П.Філатов радив приймати цю суміш з алое доти, поки не відчується покращення.

Окрім поліпшення зору, дана суміш буде мати позитивний ефект для загального оздоровлення організму.

Сік алое допоможе покращити зір: особливості приготування суміші

Важливим моментом в приготуванні суміші для покращення зору являється те, що алое повинно бути не молодше 2-3 років. Для приготування цих ліків потрібно зрізати тільки нижні і середні листки алое (більш старі), верхні трогати не можна. Зрізані листки потрібно ретельно вимити у кип’яченій воді, видалити зубці по краю листя, подрібнити. Потім подрібнені шматочки потрібно розтерти и вичавити з них сік.

Згідно ркомендацій професора Філатова, зрізане і помите листя алое, до подрібнення, потрібно покласти в морозильну камеру на 10-12 днів. Професор стверджував, що за цей час в клітинах алое виробляються речовини, які отримали назву «Біогенні стимулятори», що активізують діяльність клітин. Через зазанчений час, листя алое потрібно вийняти з морозилки, помити і зробити, як вказано  вище (подрібнити, розтерти і т.д.)

Сік алое допоможе покращити зір: застереження щодо вживання

Коли Ви вживаєте будь який препарат чи суміш з алое, потрібно пам’ятати, що він протипоказаний у деяких випадках.

Довготривалий прийом сока алое (чи там, де він входить у склад препарату) може негативно вплинути на перистальтику кішківника.

Людям, які нездужають на серцево-судинні хвороби, мають проблемами з нирками і стравоходом, сік алое заборонено приймати чи тільки після консультації з лікарем.

Вагітним жінкам також краще проконсультуватися з лікарем перш, ніж розпочати приймати сік алое або препарати з ним.

Ви не можете копіювати текст