ГоловнаЗдоров’яНасіння льону для здоров’я і краси

Насіння льону для здоров’я і краси

Всі знають беззаперечну користь насіння льону. Адже воно містить безліч корисних речовин. Насіння льону корисне і для здоров’я, і для краси фігури, шкіри і загального вигляду людини.

Насіння льону для здоров’я і краси, чим корисне і як зберігати

Корисні складові цього насіння добре очищують організм, покращують обмін речовин. Також, вони стримують процеси окислення в організмі, що відтерміновує старість.

При вживанні насіння льону, воно набухає у шлунку, заповнюючи об’єм. Завдяки цьому у людини виникає відчуття ситості і ми вживаємо менше їжі, що сприятливо для схуднення. При правильному прийомі насіння, втрата у вазі може бути до 3 кілограмів за місяць. І це без додаткових обмежень в раціоні, але при помірних фізичних навантаженнях у вигляді зарядки чи легкої аеробіки. Щоб отримати такий результат, потрібно приймати по 1 ст. л. подрібненого в борошно насіння, як добавку до їжі або кисломолочними напоями.

Насіння льону містить поліненасичені жирні кислоти, завдяки яким весь організм працює. Саме це допомагає мати гарне волосся і здорову шкіру.

Фахівці радять зберігати лляне насіння у холодильнику в керамічному посуді з герметичною кришкою. Завдяки цьому насіння не буде гірчити.

Насіння льону для здоров’я і краси: рекомендації до приготування і вживання

Наперед багато насіння заготовлювати не варто, бо воно досить швидко буде втрачати свої властивості. Приймати потрібно курсами: 10 днів прийому лляного насіння, потім 10 днів відпочинку. Важливо! Потрібно пити багато чистої води, щоб не виникали запори.

Інгредієнти:

  • нежирний кефір – 1 склянка;
  • лляне борошно – кількість залежить від періоду (вказано нижче).

Вживання

1 тиждень: змішуємо 1 чайну ложку лляного борошна з 1 склянкою кефіру.

2 тиждень: збільшуємо кількість – змішуємо 2 чайні ложки лляного борошна з 1 склянкою кефіру.

3 тиждень: змішуємо 3 чайні ложки лляного борошна з 1 склянкою кефіру.

Лляне борошно можна як придбати в магазині, так і зробити самостійно – купити насіння льону і перебити у кавомолці.

Дану суміш потрібно вживати як перший сніданок і вже через 3 тижні Ви відчуєте позитивні зміни в собі: покращиться процес травлення, при помірних фізичних навантаженнях буде знижуватися вага, шкіра стане більш здоровою і свіжою.

Важливе нагадування – обов’язково протягом дня пити звичайну чисту воду (чай, компоти, морси не замінюють її).

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст