ГоловнаЗдоров’яНародні засоби від комарів готуємо самостійно

З початком теплого сезону, крім приємного сонця та свіжого повітря, настає проблема укусів від комах. Народні засоби від комарів готуємо самостійно з простих інгредієнтів. На відміну від спреїв та репелентів від комарів та деяких інших комах, народні засоби базуються на натуральних продуктах і не будуть шкодити здоров’ю

Народні засоби від комарів з ваніллю

Вже давно було помічено, що комарі не переносять аромат ванілі. Тому готуємо дуже простий засіб від комарів з натуральним продуктом. Для цього декілька чайних ложок екстракту ванілі потрібно нанести на шматочок вати та покласти у скляну банку. Якщо банка з ванільним екстрактом буде стояти біля ліжка, вона розгонить всіх комарів поряд і дасть змогу добре виспатися.

Крім цього, якщо трошки порошку ванілі нанести на шкіру руки, як парфум, це також спрацює як захист від комарів. Щоб посилити ефект, можна до ванілі додати ще екстракт м’яти.

Народні засоби від комарів з оцтом

Цей засіб має специфічний аромат, але тільки на самому початку – потім він вивітрюється.

Приготування засобу від комарів з оцтом

Беремо оцет і воду, змішуємо у співвідношенні 1 : 1 і наносимо на шкіру. Чекаємо поки вивітриться сильний оцтовий запах і можна сміливо виходити на двір. Цей засіб з оцтом має, так би мовити, 2 направлення дії: запах оцту відлякує комарів – Ви вже не відчуваєте цей різкий аромат, але органи чуттів у комара більш сприйнятливі і вони відчувають оцет і не підлітають до Вас; друга дія – якщо навіть так сталося, що комар укусів, оцет на шкірі одразу зніме подразнення від укусу.

Народні засоби від комарів гвоздика і лимон для застосування у приміщення

Народні засоби від комарів готуємо самостійно
Аромат лимону та гвоздики буде освіжати повітря в кімнаті і забезпечить гарний сон, відлякуючи комарів

Цей засіб добре працює для відлякування комарів у приміщенні. Беремо лимон і розрізаємо його надвоє, потім зернятка гвоздики встромлюємо у м’якоть. Кладемо лимон з гвоздикою на тарілочку і ставимо у будь-які кімнаті, де Вам необхідно. Цей засіб добре використовувати у спальні, адже лимон з гвоздикою крім того, що будуть відлякувати комарів, зроблять повітря в кімнаті свіжим і приємним для сну.

Хвоя та ялівець (можжевельник), як засіб від комарів

Комарам дуже не подобається аромат хвої. Тому, можна перед сном спалити невелику гілочку сосни чи шишки ялівцю, ялиці. Якщо у Вас є горщик з ялівцем – ставте його на підвіконня і він також буде відганяти набридливих кусючих комарів.

В домашніх умовах можна приготувати ще один засіб з натуральних інгредієнтів від кліщів та деяких інших комах.

Ви не можете копіювати текст