ГоловнаЗдоров’яКористь варення для імунітету і здоров’я судин

Користь варення для імунітету і здоров’я судин

Сезон зимових заготовок у розпалі. Ми переробляємо ягоди – варимо варення, джеми, компоти та заморожуємо їх. Експерти розповіли про користь варення для імунітету і здоров’я судин. Приготувавши його достатню кількість, ми можемо замінити солодощі на корисний продукт з ягід, який не тільки буде смакувати, а ще й зміцнить наш імунітет.

Яка користь варення з обліпихи

Варення з обліпихи – чудовий природний антиоксидант, адже в обліписі дуже багато вітаміну С. Крім цього, ягоди обліпихи містять фітонциди, які відіграють роль природних антибіотиків, що борються з розмноженням хвороботворних мікробів в організмі.

Варення з журавлини, яка його користь для зміцнення імунітету

Неможливо применшити значення журавлини для здоров’я організму. Особливо для серця і судин. Завдяки своєму складу, журавлинове варення буде сприяти зниженню тиску, зменшить кількість холестерину в крові, що врай важливо для судин. Адже чим менше холестерину, тим менше буде утворюватися бляшанок на стінках судин.

Великий вміст вітаміну С буде гарним запобіжником від хвороб. Журавлина має специфічний смак, тому потрібно підібрати рецепт варення, який би сподобався всім членам Вашої родини.

Варення з горобини нормалізує тиск

Якщо артеріальний тиск постійно скаче, для його стабілізації, в якості допоміжного засобу, допоможе варення з чорноплідної горобини. Також, медики рекомендують це варення вживати школярам і студентам, всім, хто займається розумовою справою. Горобинове варення знімає розумове напруження.

Варення зі слив корисне для зміцнення імунітету і здоров’я судин

Сливове варення смачно та корисно вживати протягом всієї зими. Особливо воно буде корисно тим, хто страждає на проблеми з судинами. Адже в плодах сливи міститься багато вітаміну К, який бореться з тромбозами. Вітамін Р – буде зміцнювати стінки судин.

Варення з цих продуктів стане гарним помічником на захисті Вашого імунітету.

Старайтеся регулярно вживати продукти, які корисні для здоров’я судин.

Як почистити судини і поліпшити кровообіг головного мозку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст