ГоловнаЗдоров’яЯк розрідити кров за допомогою продуктів

Робота серцево-судинної системи напряму залежить від стану крові людини. Найважливіша функція крові – транспортна. Якщо кров стає загустою, її основна функція транспортування необхідних рево чин до усіх клітин тіла дуже ускладнюється, що загрожує появою багатьох хвороб. Найкращі способи підтримувати в’язкість крові у належному стані, це вести здоровий спосіб життя, не мати зайву вагу, пити достатньо води. Але не завжди ми можемо витримати ці умови й не лише вони впливають на в’язкість крові.

Існує декілька продуктів, які допоможуть знизити в’язкість крові в організмі людини.

Оливкова олія

Оливкова олія цінується за великий вміст омега-3 жирних кислот та вітаміну Е

Ягоди

Будь-які ягоди (наприклад, малина, аґрус) у своєму складі мають саліцилову кислоту. Вживання ягод допоможе привести кров до нормального стану й позитивно вплине на загальний стан здоров’я людини.

Імбир

Корінь імбиру унікальний продукт сам по собі. Він комплексно впливає на організм – допоможе зменшити в’язкість крові, нормалізує рівень цукру та покращує метаболізм. Але при вживанні цього продукту потрібно бути обережними при аритмії та схильності до підвищеного тиску. В таких ситуаціях його добова кількість повинна бути мінімальна, а при погіршення самопочуття, необхідно взагалі виключити імбир із свого раціону.

Горіхи та насіння допоможуть розрідити кров

Дані продукти завжди в наявності в українських оселях, і недарма. Горіхи та насіння багаті саліцилатами, омега-3 жирними кислотами та вітаміном Е. Тому щоденне вживання цих продуктів буде дуже корисним для організму людини.

Кориця

Вживання кориці позитивно вплине на стан крові, також допоможе нормалізувати тиск. Багато дієтологів радять вживати корицю при схудненні.

Часник

Цей продукт з давніх давен є на столах українців, і не дарма. Часник позитивно впливає на серцево-судинну систему, регулює тиск, розріджує кров. Часник можна вживати у будь-якому вигляді і будь-який час. Застереження для людей, які мають виразку шлунка та працюють у колективі – небажано вживати часник, коли планується спілкування з іншими людьми.

Гострий перець

Гострий перець вміщує Капсаїци́н (це активний компонент червоного перцю), завдяки якому кров розріджується та потрапляє до всіх органів. Застереження в прийомі для людей з виразкою шлунку.

Аспірин можна використовувати для розрідження крові

Лікарський засіб аспірин (ацетилсаліцилова кислота) та його похідні рекомендують лікарі для прийому з метою розрідження крові. Необхідно бути обачними із застосуванням лікарських засобів і обов’язково консультуватися з лікарем щодо призначень.

З природних продуктів позитивно впливають на розрідження крові ті, які містять: саліцилову кислоту, омега-3 жирні кислоти, йод, вітамін Е.

Підтримуйте кров у належному стані за допомогою потрібних продуктів та спецій, але необхідно пам’ятати про особливості свого організму й усьому мати міру.

Ви не можете копіювати текст