ГоловнаЗдоров’яЯк покращити зір самостійно за допомогою продуктів

Як покращити зір самостійно за допомогою продуктів

Як покращити зір за допомогою продуктів в домашніх умовах поділилися медики. Також, фахівці радять старатися харчуватися збалансовано, тоді організм буде отримувати всі необхідні поживні речовини і мінерали.

ТОП продуктів для покращення зору

Яйця

Важливість для здоров’я організму вживання яєць важко переоцінити. Яйця містять корисні для очей антиоксиданти лютеїн і зеаксантин. До складу яєць входить цинк, який є дуже необхідним для профілактики макулярної дистрофії (одна з основних причин поганого зору і навіть сліпоти). Старайтеся, щоб цей продукт щоденно входив у Ваш раціон харчування.

Чорниця

Ця ягода містить багато вітаміну С, який являється додатковою профілактикою проти розвитку катаракти. Чорниця допомагає зберегти  гостроту зору, знімає втому з очей після довгою роботи за монітором комп’ютера чи після перегляду телевізор, чи гри на гаджетах. Чорницю потрібно вживати офісним працівникам.

Зелень

Капуста, шпинат і листовий салат містять велику кількість лютеїну і зеаксантину. Такі антиоксиданти допоможуть захистити сітківку очей від негативного впливу оточуючого середовища і буде запобігати розвитку катаракти.

Риба

Крім користі для організму в цілому, вживання риби необхідно для запобігання або уповільнення розвитку очних хвороб. Крім того, дефіцит омега-кислот може викликати синдром сухих очей. З риби можна готувати безліч смачних страв. Цей продукт повинен бути принаймні двічі на тиждень на Вашому столі. Це можуть бути як сорти червоної риби, так і звичайний оселедець – всі вони містять омега-3 жирні кислоти.

Мигдаль

До складу мигдалю входить вітамін Е, який є найважливішим антиоксидантом для здоров’я очей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст