ГоловнаАрхів Сад і городСприятливі дні для посадки петунії 2023 на розсаду за місячним календарем, корисні...

Сприятливі дні для посадки петунії 2023 на розсаду за місячним календарем, корисні поради флористів

Чарівні квіти петунії мають тривалий вегетаційний період, тому краще їх вирощувати через розсаду. Місячний посівний календар садівника 2023 називає сприятливі дні для посадки петунії на розсаду. А корисні поради флористів, чим і як підживлювати петунії для рясного цвітіння, стануть в пригоді всім бажаючим. Фахівці вважають, що вирощування рослин за місячним календарем збільшує шанси отримати здорові та якісні культури.

Місячний посівний календар садівника 2023 називає сприятливі дні для посадки петунії на розсаду

Як вже зазначалося, у петунії досить тривалий термін вегетації, коли від моменту посіву насіння і до моменту, коли з’являться перші квіточки, проходить до 70-80 днів. Варіант вирощування петунії через розсаду трохи зменшує цей термін.

Посадка розсади петунії за місячним календарем у 2023 році

  • Лютий – 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 лютого.
  • Березень – 1, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 13, 29, 30 березня.

Сприятливі дні для посадки петунії у відкритий грунт 2023 за місячним календарем

У квітні петунію можна садити не тільки на розсаду, а й посіяти одразу у відкритий ґрунт.

Квітень – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 16, 17, 25, 26, 30 квітня.

Корисні поради флористів, чим і як підживлювати петунії для рясного цвітіння

Після того, як ми посадили петунії на розсаду в сприятливі дні 2023 та пересадили в найкращі дні квітня за місячним календарем, слід подбати й про підживлення квіток.

Господині, які вже скористалися цим методом, залишилися задоволені результатом. Тож, якщо ви плануєте посадку за місячним календарем, то можна спробувати й провести підживлення петунії за цим рецептом.

Щоб приготувати розчин для підживлення, нам знадобиться

  • 1 л теплої води
  • 1 столова ложка кальцієвої селітри (нітрат кальцію, азотнокислий кальці).

У теплу воду треба всипати ложку кальцієвої селітри, добре перемішати, щоб всі крупинки розчинилися. Проте уважно! Це ще не остаточний розчин.

  • Далі набираємо цей розчин у шприц, об’ємом в 10 кубиків і виливаємо в ледь теплу воду – півлітрова банка. Це вже фінальний розчин, яким і підживлюємо петунії.
  • Отриманим розчином треба підживлювати петунії, поливаючи квітку під корінь.

Завдяки такому підживленню, петунії будуть рости міцнішими, їх стволи будуть товщі, поліпшиться розвиток кореневої системи. Загалом, петунія буде краще розвиватися і щедріше квітувати.

Отже, посадивши петунії на розсаду та у відкритий грунт в сприятливі дні за місячним календарем садівника 2023 та підживлюючи запропонованим розчином, ви отримаєте красиві та квітучі квітники.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст