Головна Сад та город Посадка часнику: поради городників з власного досвіду

Посадка часнику: поради городників з власного досвіду

Поради городників з власного досвіду щодо посадки озимого часнику, можуть стати в пригоді. Адже в листопаді ще тримають посіви під зиму. А, зважаючи на теплу осінь, можливо, посадка часнику буде можлива ще й у грудні. Отже, на що слід звернути увагу, готуючи озиму посадку, щоб урожай радував

Посадка часнику: поради городників з власного досвіду, підготовка зубочків

  1. На посадку треба вибирати найкрасивіші, здорові і великі головки.
  2. Зубочки слід промити водою з сіллю (1 столова ложка на 1,5 літри води). Треба залишити часник на 3-5 хвилин в цій воді.
  3. Потім слід опустити зубочки часнику в розчин мідного купоросу (1 столова ложка на відро води). Далі промити в чистій воді і просушити. Часник готовий до посадки.

Посадка часнику: поради городників з власного досвіду щодо підготовки посадкової ділянки

  1. Садити часник найкраще там, де перед ним росли зернові, огірки або кукурудза.
  2. Грунт, де планується посадка часнику, не повинен бути занадто вологим. Тому що часник віддає перевагу сонячним, сухим ділянки. Хоча, починаючи з весни, він потребує регулярного поливу, в іншому випадку, головки будуть маленькими.
  3. Що стосується грядок, особливої ​​підготовки вони не потребують. Якщо земля легка, слід додати в неї трохи компосту. У глинистий, який являється важким для рослин, можна додати трохи торфу. В землю, де багато піску, навпаки – слід додати трохи глини і як добре перекопати на глибину 20 см.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами