Поради городників з власного досвіду щодо посадки озимого часнику, можуть стати в пригоді. Адже в листопаді ще тримають посіви під зиму. А, зважаючи на теплу осінь, можливо, посадка часнику буде можлива ще й у грудні. Отже, на що слід звернути увагу, готуючи озиму посадку, щоб урожай радував
Посадка часнику: поради городників з власного досвіду, підготовка зубочків
- На посадку треба вибирати найкрасивіші, здорові і великі головки.
- Зубочки слід промити водою з сіллю (1 столова ложка на 1,5 літри води). Треба залишити часник на 3-5 хвилин в цій воді.
- Потім слід опустити зубочки часнику в розчин мідного купоросу (1 столова ложка на відро води). Далі промити в чистій воді і просушити. Часник готовий до посадки.
Посадка часнику: поради городників з власного досвіду щодо підготовки посадкової ділянки
- Садити часник найкраще там, де перед ним росли зернові, огірки або кукурудза.
- Грунт, де планується посадка часнику, не повинен бути занадто вологим. Тому що часник віддає перевагу сонячним, сухим ділянки. Хоча, починаючи з весни, він потребує регулярного поливу, в іншому випадку, головки будуть маленькими.
- Що стосується грядок, особливої підготовки вони не потребують. Якщо земля легка, слід додати в неї трохи компосту. У глинистий, який являється важким для рослин, можна додати трохи торфу. В землю, де багато піску, навпаки – слід додати трохи глини і як добре перекопати на глибину 20 см.