ГоловнаСад та городПомідори дадуть гарний урожай, завдяки методу висадки розсади у відкритий грунт з...

Помідори дадуть гарний урожай, завдяки методу висадки розсади у відкритий грунт з секретом зволоження

Метод висадки розсади помідорів у відкритий грунт з секретом зволоження і підживлення стає актуальним для спекотного сезону і сухого грунту. Отримання гарного урожаю залежить не тільки від якості посадкового матеріалу, докладеної праці, а й від знання кращих методик і слідування агротехнічним правилам. Завдяки методу висадки розсади у відкритий грунт із застосуванням секрету зволоження, городники мають гарний шанс отримати багатий урожай.

Помідори дадуть гарний урожай, якщо правильно вибрати місце для посадки

Для помідорів потрібно обирати добре освітлене і гарно провітрюване місце. Звичайно, протяги погано впливають, але й застій повітря і надмірна волога призводять до фітофторозу.

Якщо вирощування помідорів проводиться у теплиці, то двері потрібно зачиняти тільки, якщо температура повітря нижче +12°C.

Секрет оригінального способу зволоження помідорів у відкритимо грунті

Багато городників використовують цей квадратно-гнвізжовий метод посадки. Вони вважають його найбільш раціональним і ефективним. Хоча багато городників висаджують помідори рядками.

Отже метод посадки у відкритий грунт, завдяки якому помідори дадуть гарний урожай

Суть методу: ділянка розбивається на умовні квадрати. У кутку кожного квадрату висаджується рослина. Відстань між кущами повинна становити приблизно 50-60 см. Головний же секрет полягає у тому, що у центрі цього квадрату робиться поливна яма. На одну таку яму висаджується 4 кущі.

Поливну яму потрібно готувати одночасно з висадкою розсади помідорів, або через тиждень після цього. Діаметр ями повинен становити приблизно 40 см і на глибину на штик лопати. Така яма за об’ємом може вмістити до 20 л води.

Якщо зима видається малосніжною, то через це грунт не отримує достатньо вологи і це може негативно позначитися на врожаї городини. Саме тому такий метод з поливною ямою, допоможе забезпечити достатньо вологи для помідорів.

Як правильно зробити поливну яму для помідорів для ефективного зволоження грунту

Для ефективного зволоження грунту, не достатньо лише викопати яму. На дно кожної поливної ями потрібно висипати 1 л золи, а зверху притрусити скошеною травою. Трави можна насипати навіть більше,вони буде осідати перегниваючи. Важливо слідкувати, щоб трава, яку закидаємо у яму, не мала насіння і залишки коріння, щоб не плодити бур’яни на грядках.

Помідори дадуть гарний урожай, завдяки одночасному поливу і підживленню томатів

Поливна яма, яка викопується при квадратно-гніздовій посадці рослин, виконує полив помідорів. Він значно ефективніший, ніж полив зверху на грядку. Адже при такому варіанті, волога одразу потрапляє до коріння. І це мінімізує ризики появи фітофторозу, адже у краплях води на листі у першу чергу утворюються спори хвороби. Крім того, поливна яма дає змогу рослинам отримувати необхідну вологу постійно, а не тільки під час поливу і пару годин після.

Важливу роль яма відіграє і для підживлення рослин. Гниюча трава і внесена зола будуть чудовим підживленням для кущів томату. Крім того, тепло, а що виділяється при гнитті, обігріває коріння і захищає його від негативного впливу перепадів температури. А шар трави не дає воді швидко випаровуватися, а значить, томати ще деякий час зможуть поглинати воду з грунту.

Корисні поради утримання вологи у відкритому грунті, щоб мати гарний урожай, який дадуть помідори

Помідори дадуть гарний урожай, завдяки методу висадки розсади у відкритий грунт з секретом зволоження
Поливна яма забезпечить помідори вологою, а бутиль не жасть їй швидко випаровуватися

Щоб вода не так швидко випаровувалася, яму можна накрити бутлями від води. Для цього у бутля відрізається дно і його потрібно встановити над поливною ямою горловиною догори. Це дуже зручно для зменшення випаровування вологи.

І нарешті, поливну яму можна використовувати для додаткового кореневого підживлення. Помідори з вдячністю відгукуються на внесення калію або мікроелементів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст