ГоловнаСад та городПідживлення розсади капусти

Підживлення розсади капусти

Згідно порад посівного календаря ми висаджуємо розсаду капусти. Щоб паростки були здоровими і сильними, необхідно проводити підживлення розсади капусти згідно базових агротехнічних правил, адже саме у розсадний період молоді пагони потребують збалансований набір поживних речовин, які повинні поступати у легкодоступній для них формі.

Підживлення розсади капусти: перше підживлення

Перший раз підживлення розсади капусти необхідно проводити приблизно через 7-9 днів після пікіровки.

Приготувати добриво для підживлення можна так: в 1 л води розчинити по 2 грами калійних добрив та аміачної селітри, а також 4 грами суперфосфату. Одного літра живильного розчину цілком достатньо для підживлення 50-60 рослин. Щоб не обпекти молоді корінці сіянців, спочатку їх треба полити, і тільки потім підживлювати підготовленими добривами.

Підживлення розсади капусти: друге підживлення

Вдруге підживлення розсади капусти потрібно проводити через 2 тижня після першого. Для цього етапу підживлення готуємо новий поживний розчин наступним чином – беремо ті ж компоненти, що і при першому підживленні, просто вдвічі збільшуємо їх кількість на 1 літр води.

Якщо розсада капусти почне трохи жовтіти, її можна підживити розчином перегною, що перебродив, у пропорції 1:10.

Підживлення розсади капусти: третє підживлення

Останнє підживлення розсади капусти – третє, потрібно проводити за пару днів до пересадки розсади у грунт. Для цього готується наступний розчин: на 1 л води додаємо 3 г аміачної селітри, 5 г суперфосфату і 8 г калійних добрив. Доза калійних добрив в цьому випадку збільшується, щоб розсада краще прижилася у відкритому грунті. Саме таке підживлення сприяє закалюванню рослини для зростання у грунті. Якщо немає можливості самостійно готувати добриво для підживлення, можна скористатися готовим рідким комплексним добривом.

Посівний календар сприятливий днів на 2020 рік для капусти по місяцях

Як правильно сіяти насіння капусти на розсаду 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!