ГоловнаСад та городКоли збирати урожай: сприятливі і несприятливі дні в залежності від фази Місяця...

Коли збирати урожай: сприятливі і несприятливі дні в залежності від фази Місяця і знаку Зодіаку

Місяць впливає на все життя на планеті. Посадку рослин ми проводимо у рекомендовані сприятливі дні. Так і збір урожаю слід проводити у сприятливі дні в залежності від фази Місяця. І навпаки, коли урожай не слід збирати, тому що зібрана городина у несприятливі дні не буде довго зберігатися, а почне хворіти і врешті загине.

Коли збирати урожай: сприятливі дні в залежності від фази Місяця і знаку Зодіаку

Загальні поради щодо сприятливих і несприятливих днів для збору урожаю

Фахівці зазначають, що для гарного зберігання врожаю найкраще підходять дні, коли Місяць перебуває у спадаючій фазі у певних знаках Зодіаку.

Сприятливі дні для збору врожаю, коли Місяць перебуває у знаках

  • Овен;
  • Лев;
  • Стрілець.

Для збору наземних овочів, картоплі і зернових, найбільш вдалими будуть дні перебування спадаючого Місяця у сузір’ї Овна. В інші дні спадаючого Місяця також можна збирати урожай, уникаючи несприятливих днів

Коли збирати урожай: несприятливі дні в залежності від фази Місяця і знаку Зодіаку

Не слід збирати врожай, коли Місяць перебуває у знаках: Діви, Риб і Рака. Тому що зібрані плоди не будуть зберігатися, будуть хворіти, пліснявіти. Наприклад, урожай, зібраний при Місяці у Рибах, буде водянистим.

Несприятливі дні для збору врожаю, коли Місяць перебуває у знаках

  • Рака;
  • Діви;
  • Риб.

Якщо так сталося, що коли урожай збирався в не самі сприятливі дні, цьому також можна зарадити. Всі продукти, які зібрані у непідходящі для цього дні, слід швидко вживати. Вони не годяться для довгого зберігання і не підходять для зимових заготовок.

Коли збирати урожай: загальні рекомендації

Якщо врожай городини планується засушити, то збирати його потрібно виключно у період спадаючого Місяця. До речі, цим правилом користуються досвідчені грибники під час своєї «тихої охоти».

Овочі, які мають довгий строк зростання, краще збирати в останню чверть Місяця.

Все те, що Ви хочете вжвати одразу, можна збирати під час зростаючої фази Місяця, а також варити варення і робити соки, вино.

Важлива порада від досвідчених городників:

Якщо виникає необхідність збирати врожай, а Місяць при цьому знаходиться у зростаючій фазі, а знак Зодіаку сприятливий, тоді треба орієнтуватися на знак Зодіаку.

Місячний посівний календар городника по фазам Місяця і знакам Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст