Головна Психологія Темперамент та їжа, яка відповідає кожному типу

Темперамент та їжа, яка відповідає кожному типу

Існує приказка «Ми те, що ми їмо». Їжа, яку ми любимо, може розповісти про тип темпераменту і про особливості характеру кожного типу. Ще давньоримський лікар Гален пов’язував типи темпераменту з тілесними рідинами і в залежності від цього поділяв на: сангвінік – гарячий та вологий, холерик – гарячий і сухий, меланхолік – холодний і сухий, флегматик – холодний і вологий.

Типи темпераменту

Сангвінік

Цей тип темпераменту вказує на імпульсивну і життєрадісну людину, яка легко на все реагує, любить задоволення, що робить сангвініка приємними у спілкуванні. Крім цього, сангвініки, впевнені, активні, легко контактують з новими людьми, прагнуть долати нові перешкоди. Однак вони непостійні, можуть робити кілька справ одночасно і не закінчити жодне з них.

Холерик

Люди цього типу ніколи не зупиняються. Вони ініціативні, пристрасні, зацікавлені, люблять контролювати інших. Холерики завжди поспішають, намагаючись закінчити розпочате. Так як і сангвініки, вони досить товариські, але не так відкрити. Холерики можуть бути потаємними, але водночас з цим – вони легко впадають у гнів і схильні до різких змін настрою.

Меланхолік

Люди з темпераментом меланхоліка занурені у свій внутрішній світ, багато речей сприймають песимістично. Їх сум легко може перерости в депресію через те, що вони дуже чуттєві. Одночасно з цим, вони уважні, співчувають іншим, мають творчі здібності і гарні виконавці. На відміну від попередніх типів, меланхоліки не намагаються бути у центрі уваги, тому вони воліють перебувати у тіні.

Флегматик

За своїм характером флегматики інертні, монотонні, спокійні, повільні. Навіть мова їх трошки уповільнена. Вони досить терплячі, працелюбні і незворушні. Вони не люблять змін, тому що їм складно пристосуватися до нового середовища.

В житті чистий тип темпераменту зустрічається досить рідко, і часто люди поєднують в своєму характері кілька типів темпераменту.

Темперамент та їжа, яка відповідає кожному типу і відображає вподобання

Уподобання в їжі можуть відкрити секрети темпераменту. Деякі фахівці вважають, що тільки по вибору фруктів можна з’ясувати, до якого з чотирьох типів можна віднести Вас.

Темперамент та їжа, яку вподобав сангвінік

  • м’ясо з великою кількістю спецій, особливо смажене;
  • з фруктів  сангвініки віддають перевагу яблукам за їх корисні якості а антиоксидантні властивості

Темперамент та їжа, яку вподобав холерик:

  • піца, спагеті, фастфуд, продукти з великою кількістю вуглеводів, солона і гостра їжу;
  • з фруктів холерики люблять кислі і в’яжучі плоди, наприклад, грейпфрут чи лимони.

Темперамент та їжа, яку вподобав флегматик:

  • змішані смаки, спокійний і без поспіху прийом їжі, різноманітні продукти;
  • флегматик любить баштанні, а також дрібні, але соковиті фрукти – персики і груші.

Темперамент та їжа, яку вподобав меланхолік:

  • люди-меланхоліки віддають перевагу стравам з солодким і кислим смаком; їсти вони люблять з задоволенням. Не цураються вони екзотичної кухні, наприклад, китайської;
  • улюблені фрукти меланхоліків ягоди, наприклад, полуниця, лохина.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами