ГоловнаПсихологіяРобочий настрій допоможуть створити прості психологічні прийоми

Початок тижня завжди супроводжується необхідністю заставляти себе йти на роботу після відпочинку. Щодня нам потрібно рано вставати і приступати до справ. Полегшити процес створення робочого настрою, допоможуть прості психологічні прийоми.

Розпорядок дня

Складання списку справ на день добре організовує зранку.  Виконання запланованого у визначений час, психологічно допомагає людині швидше зібратися і сконцентруватися. Перелік справ, складний хаотично, не дає змоги зосередитись і призводить до витрачання часу.

Домашні справи

Дрібної домашні справи, які Ви зможете виконати з ранку – хороший спосіб швидко прокинутися і зробити щось корисне. Полив рослин або заміна рушників – будь-яка незначна робота допоможе «розгойдатися» перед початком трудового дня ще й з користю для будинку.

Моральний настрій

Правильний настрій на день стане запорукою вдалих рішень. Важливо, коли Ви прокидаєтесь, налаштувати себе на плідний день, який принесе Вам багато користі. Потрібно відганяти від себе погані думки та самокритику – негатив буде псувати день.

Ранкова зарядка

Не надмірне фізичне навантаження зранку стане чудовим способом отримати бадьорість і заряд енергії. Навіть невеликий комплекс вправ на 10-15 хвилин дозволить швидше прийти до тями після сну і менше відчувати втому протягом дня.

Ви не можете копіювати текст