ГоловнаПсихологіяПоради бабусь по вихованню дітей, які можуть провокувати скандали

Поради бабусь часто нам допомагають у повсякденному житті. Проте, іноді ці поради вже застарілі, адже все на світі змінюється, з’являються нові знання і правила. І тоді потрібно відмовитися від того, що не працює, або раніше була невідома причина. Є поради бабусь по вихованню дітей, які можуть провокувати скандали в родині, тому що молоді батьки їх не сприймають. Адже ці поради ґрунтуються на старих уявлення про психологію і фізіологію дитини, або взагалі не враховуючи ці важливі фактори. отже

Поради бабусь по вихованню дітей, які можуть провокувати скандали і від яких краще відмовитися

Не можна носити дитину постійно на руках

Кілька десятиліть тому підхід до виховання малюків був зовсім іншим. Вважалося, досі вважають, що дитині слід дати поплакатись, бо це корисно для легенів. І деякі бабусі до сих пір в це вірять. Насправді, для дитини плач і крик – це величезний стрес, тому дитину треба заспокоювати. Те ж саме стосується і носіння на руках. Часто плач і крик – це єдиний спосіб малюка заявити, що його щось турбує. Сучасні психологи наполягають, що треба проявляти турботу і ласку до дитини, коли поки вона потрібна.

Дати соску, щоб малюк заспокоївся

Прийшовши в гості до молодої сім’ї іноді бабуся думає, що мама спеціально не дає соску, щоб дитина плакала. Це дивно, але так трапляється. Насправді, щоб не було скандалу, бабусі слід спочатку спитати, можливо батьки намагаються відучити дитину від соски. Тому цей період коли доводиться терпіти і адаптуватися.

Спати вдень разом з дитиною

Чудова порада, але дуже рідко здійсненна. Адже часто бабуся не бере до уваги наявність у мами багатьох побутових справ. Час, коли дитина спить, більшість жінок використовує, щоб помити посуд, прибрати в кімнаті, протерти полки, випрати і так далі.

Їй вже рік, пора голити голову

Багато десятиліть існує таке правило, що треба голити голову дитині, коли їй виповнився рочок. А насправді голити дитини голову не потрібно. Фахівці по волоссю навіть з’ясували, що це шкідливо для малюка – страждають волосяні цибулини. Треба пояснити бабусі, що в цей міф вже пора перестати вірити.

Ви не можете копіювати текст