ГоловнаПсихологіяЛюди, які можуть Вас зрадити

Всі стосунки вимагають довіри. Через довіру ми отримуємо впевненість у людині. Але існують люди, які можуть Вас зрадити у будь-який момент Вашого життя. Психологи вказали на основні риси характеру, як свідчать, що людина може Вас зрадити.

Надмірна прислужливість

Бувають ситуації, коли людина може Вам здаватися занадто доброзичливою, занадто готовою прийти на допомогу, занадто прислужливою, то Вам потрібно глянути на цю людину більш прискіпливо.

Якщо якась людина робить Вам занадто багато компліментів, говорить лише приємні речі і лестить вашому самолюбству, однак при вашій спробі з’ясувати що небудь важливе про саму людину, уникає відповідей, то Вам слід бути дуже обережним. У більшості випадків така людина обов’язково покаже свою справжню сутність.

Коли багато «занадто» – це вже занадто, вважають психологи.

Взагалі не проявляє співчуття

Людина, яка може зрадити іншого відрізняється тим, що не вміє співпереживати і співчувати. Як правило, у зрадників відсутня емпатія. (Не плутайте з показним співчуттям).

Егоїстична людина чи нарцис

Людина, яка проявляє риси нарцисизму (самозакоханість), впевнена в тому, що вона і є центр світу, все і вся повинні крутитися навколо неї. Тому такій людині неможливо до кінця довіритися. Така людина ні за що не погодиться визнати свою провину, вона завжди буде перекладати відповідальність на когось іншого. Найімовірніше, що цим «іншим» можете стати і Ви, якщо Ваші стосунки з цією людиною досить близькі.

Така людина здатна на зраду в будь-який з моментів, коли їй буде вигідно. Для такої людини на першому місці його его, а почуття по відношенню до Вас і Ваші стосунки – навряд чи мають особливе значення.

Не вміє змовчати, коли це потрібно

Психологи застерігають від близького спілкування з людьми, які передають Вам всю інформацію про третю особу, яку та просила тримати у секреті. Вам це подається у вигляді довірливої передачі інформації як найкращому другу. Будьте обережні, адже Ви не знаєте, кому така людина може розказати Ваші таємниці.

Нерішучість і непостійність

Вас повинні насторожувати люди, які можуть назначати зустріч і в останню мить відмінити її. І це відбувається неодноразово. На таких людей не варто занадто покладатися, адже вони у будь-який момент підведуть Вас. Такі люди, як правило, або непостійні, або вкрай нерішучі.

Нерішучі не можуть визначитися, коли їм потрібно щось вибрати, особливо якщо вибір стоїть між двома хорошими варіантами, кожен з яких може привести до чогось вигідного.

Непостійні ж, подібно до маятника, будуть кидатися між абсолютно різними варіантами розвитку подій. Однак, в обох випадках, Ви не зможете зрозуміти, чи дійсно вони зберігають вірність комусь або чомусь. Ви так і не зможете зрозуміти, чи взагалі знає така людина, що означає вірність.

Ви не можете копіювати текст