ГоловнаПсихологіяКолір манікюру відкриє таємниці характеру

Колір манікюру відкриє таємниці характеру

У психології існує цілий розділ, який називається «Психологія кольору». Це дуже цікава тема і не тільки для фахівців-психологів. Ця тема важлива для багатьох сфер життя – для дизайну інтер’єру, для вибору кольорів одягу, для реклами тощо. Улюблений колір може багато розповісти про людину, яка його вибирає. Багатьом буде цікаво дізнатися, які таємниці характеру відкриє колір Вашого манікюру

Манікюр з чорним кольором покриття нігтів

Колір манікюру відкриє таємниці характеру
Чорний лак для нігтів вказує на сильну і пристрасну натуру

Жінок, які обирають чорний колір лаку, вважають владними і одночасно чуттєвими. При спілкуванні на перший погляд жінки з чорними нігтями здаються зверхніми і пихатими. Насправді за зухвалістю ховається чітка життєва позиція, лідерські якості та вміння стійко переживати труднощі. Такі жінки – кар’єристки, які часто йдуть напролом до своєї мети, незважаючи ні на кого, ні на що. Але, при цьому, вони вміють любити і здатні віддаватися почуттям, дуже сексуальні. Розмінюватися не стануть і будуть будувати відносини тільки з тим, кого вважатимуть гідними себе.

Червоний колір манікюру

Колір манікюру відкриє таємниці характеру
Червоний манкіюр для норовливих та емоційних жінок

Жінок, які віддають перевагу червоному покриттю нігтів вважають пристрасними, емоційними. Для них характерні рішучість, впевненість в собі, у них велика сила волі і вони дуже вперті. Такі жінки звикли покладатися на себе, тому вони не прислухаються до порад оточуючих. Гордість і норовливість поєднуються з добрим серцем, вони прийдуть на допомогу близьким людям і нічого не попросять натомість. Головне для них – сім’я, любов і дружба.

Манікюр рожевого кольору

Колір манікюру відкриє таємниці характеру
Рожевий лак обирають мрійливі натури

Дівчата, які обожнюють рожевий колір, є кокетками по натурі, часто живуть у власному світі, рідко замислюються про наслідки своїх дій. Любительки цього кольору вірять в мрії і казки, але «рай в курені» не їхня історія. Вони вразливі, примхливі, не терплять жорстокості, наївні.

Бордовий колір лаку

Колір манікюру відкриє таємниці характеру
Бордовий манікюр вказує на зрілість характеру

Жінки, які люблять бордовий колір лаку для свого манікюру – зрілі особистості. Вони незалежні, їх енергії можна тільки позаздрити. Внутрішній магнетизм притягує до них оточуючих людей. Як і всі, хто самостійно досягав своєї мети, жінки з бордовим манікюром рідко переживають з приводу самотності в особистому житті, а знаходять в ньому виключно плюси. Вважається, що такі жінки зі звичайних чоловіків здатні виростити королів.

Що розповість синій колір манікюру

Синє нейл-покриття нігтів
Синій лак вказує на новаторство і оригінальність

Дівчата і жінки, яки віддають перевагу синьому кольору нігтів, відрізняються прогресивним поглядом на речі. Дуже часто такі жінки мають творчу професію, в них цікаві і неординарні захоплення. І хоча вони люблять все нове і незвичайне, жінки з синіми нігтями не підуть на невиправдані ризики – в них виважений підхід до життя. Їм подобається пізнавати нове і подорожувати.

Білий колір манікюру і особливості характеру

Білий манікюр
Білий манікюр обирають порядні і вірні жінки

Любительок білого лаку відрізняє порядність, акуратність і щирість у спілкуванні. Вони консервативні, педантичні. Цінують тільки серйозні відносини, не здатні на обман і зраду, вірні своєму обранцеві і дуже терплячі. Крім того, вони схиблені на здоровому способі життя, косметичних процедурах, пластичної хірургії. Вони готові на все, щоб продовжити молодість.

Нюдові відтінки

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр – вишуканість і елегантність

Про жінок, які люблять нюдові відтінки манікюру – бежевий, коричневий, шоколадний, часто говорять: «без претензій». Насправді, це не зовсім вірно. Характерними рисами дівчат, які люблять манікюр у стилі «нюд», є спокійна вдача, вміння знаходити компроміси практично з усіма людьми. Вони не будуть капризувати чи влаштовувати скадалим через дрібниці або вимагаючи більше уваги для себе. Для них головне – сім’я і налагоджений побут з коханою людиною. При цьому, такі жінки будуть твердо відстоювати свою позицію і своїх близьких.

Пастельні кольори у манікюрі

Який характер у любительниць пастельного манкіюру
Пастельні відтінки лаку вказують на романтичний і жіночний характер

Дівчата, які вибирають пастельні тони, романтичні і жіночні, кокетливі, сексуальні, грайливі. У любовних відносинах чекають захисника і лицаря. Їх не можна назвати кар’єристками. Вони з легкістю можуть залишити роботу заради комфорту чоловіка і виховання дітей.

Який характер криється у власниць неонових кольорів манікюру

 таємниці характеру підказує нейл-покриття
Бунтарки і відчайдухи обирають неонові кольори манікюру

Дівчата, які віддають перевагу неоновим відтінкам лаку – справжні бунтарки, що йдуть проти правил. Вони виділяються з натовпу, їх неможливо не помітити. Чуттєвість, пристрасть і захопленість – їх головна зброя. Вони буквально горять зсередини. Зупинити їх неможливо. У таких дівчат завжди є власний погляд на речі. Рутина і життя за графіком їм протипоказані.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст